ITC Salary guide | CR pracovní místa a nábor | Hays

Tato stránka využívá soubory cookies. Pokud budete pokracovat dále, souhlasíte tak s jejich využítím, zmenit nastavení cookies však mužete kdykoliv.

Ohodnocování IT kontraktorů v České republice

Segment informačních technologií je dlouhodobě na vzestupu. Přibývá nejen zaměstnaneckých příležitostí, ale i nabídek pro externí spolupracovníky - IT kontraktory.

ITC Guide_840.png

Vážené dámy, vážení pánové, 

IT segment prochází již několikátým rokem významným oživením a vše naznačuje, že následující období bude pro sektor informačních technologií opět velmi plodné.

Nedávno novodobé technologie se staly na českém trhu již standardem. Cloudové služby a Big Data jsou široce využívané. 3D tisk je nástrojem, který otevírá nové obzory velkým organizacím i start-upovým firmám. Internet věcí se pomalu stává součástí našeho pracovního prostředí i domovů. Objevují se řešení, která v nadcházejících letech budou znamenat revoluci ve světě. 

Příchod nových řešení však zároveň nezbytně vyústí v nedostatek odborníků na pracovním trhu. Pro IT kontraktory - externí spolupracovníky však bude mít tato situace v důsledku pozitivní dopad v podobně možnosti výběru těch nejlepších projektů a zároveň i možnosti vyšších výdělků. Společnosti, které se rozhodnou využít externího specialistu tak v krátkém čase získají neocenitelnou technologickou výhodu oproti konkurenci. 

Doufám, že z naší publikace získáte řadu užitečných informací a načerpáte inspiraci, jak pozitivně čelit budoucím výzvám, které kontraktory i zaměstnavatele čekají. 

Přeji Vám příjemné čtení, 

Kristýna Pechová
Manager IT Contracting
Hays Information Technology s.r.o.

Stáhnout report.png

Download.png

IT Contracting s Hays