O Hays | CR pracovní místa a nábor | Hays
Skip to content
Hays - Nábor odborníku z celého sveta
  1. Já jsem
    Já jsem

O Hays Czech Republic

Hays Czech Republic s.r.o. je součástí Hays plc, světového leadera v oblasti zaměstnávání specialistů. V současné době má Hays 252 poboček ve 33 zemích světa, kde zaměstnává více než 9,000 lidí ve 20 různých specializacích.

Intro.png

Hays Czech Republic 

Společnost Hays Czech Republic s.r.o. otevřela svou první kancelář v roce 1998 a je vedoucí společností na českém trhu v oblasti specializovaného recruitmentu. Aktuálně zaměstnává 70 odborných konzultantů a nadále posiluje své aktivity v dalších regionech republiky. Zabýváme se náborem kvalifikovaných pracovníků na trvalý i dočasný pracovní poměr i na projektové role.  

V Hays klademe důraz na úzkou specializaci jednotlivých divizí a zaměření na konkrétní segment trhu. Naši konzultanti vám proto mohou poskytnout kvalitní servis v následujících oblastech:

all_specialisms_cz.png

 

Podívejte se na naše video, které vám přiblíží práci Hays specialistů a představí zaměření divizí, v rámci kterých pozice obsazujeme. Věříme, že ten správný člověk může změnit společnost a správná společnost může změnit váš život.