O Hays | CR pracovní místa a nábor | Hays
Skip to content
Hays - Nábor odborníku z celého sveta
  1. Já jsem
    Já jsem

O Hays Czech Republic

Hays Czech Republic s.r.o. je součástí Hays plc, světového leadera v oblasti zaměstnávání specialistů. V současné době má Hays 252 poboček ve 33 zemích světa, kde zaměstnává více než 9,000 lidí ve 20 různých specializacích.

Intro.png

Hays Czech Republic 

Společnost Hays Czech Republic s.r.o. otevřela svou první kancelář v roce 1998 a je vedoucí společností na českém trhu v oblasti specializovaného recruitmentu. Aktuálně zaměstnává 60 odborných konzultantů a nadále posiluje své aktivity v dalších regionech republiky. Zabýváme se náborem kvalifikovaných pracovníků na trvalý i dočasný pracovní poměr i na projektové role.  

V Hays klademe důraz na úzkou specializaci jednotlivých divizí a zaměření na konkrétn í segment trhu. Naši konzultanti vám proto poskytnout kvalitní servis v následujících oblastech:

Specializace.png

 

Globální pokrytí

Máme 252 poboček ve světě, přičemž řada z nich jsou předními ve svém oboru. Sítě kanceláří dále rozvíjíme v těchto zemích:

Austrálie Hong Kong Lucembursko Portugalsko Švédsko
Belgie Indie Maďarsko Rakousko Švýcarsko
Brazílie Irsko Mexiko Rusko Velká Británie 
Česká republika Itálie Nový Zéland Singapur  
Čína Japonsko Německo Spojené Arabské Emiráty
Dánsko Kanada Nizozemí Spojené Státy Americké  
Francie Kolumbie Polsko Španělsko  


Nejnovější video Hays vám přiblížíí práci našich specialistů a představí zaměření divizí, v rámci kterých pozice obsazujeme. Věříme, že ten správný člověk může změnit společnost a správná společnost může změnit váš život.