O Hays | CR pracovní místa a nábor | Hays
Skip to content
Hays - Nábor odborníku z celého sveta
  1. Já jsem
    Já jsem

Hays Czech Republic

O Hays
Sales professionals discussing their job

Hays patří mezi světové vedoucí společnosti v oboru lidských zdrojů a získávání specialistů. Chceme, aby naši zákazníci znali značku Hays a dostávalo se jim odpovídajících služeb a komunikace, ať je potřebují kdekoli a kdykoli. Po celém světě máme více než pět tisíc odborných konzultantů, kteří s úspěchem představují tisíce kvalitních kandidátů, aby mohli denně uspokojit nároky našich klientů.

Hays Czech Republic

 
Společnost Hays Czech Republic byla založena v lednu 1998, aby poskytovala profesionální služby v oboru vyhledávání zaměstnanců a vedoucích pracovníků obchodním i průmyslovým společnostem.

Díky specializaci jednotlivých divizí na konkrétní segment trhu a profesionálním službám je Hays vedoucí společností ve svém oboru. Znalost místního trhu, péče o klienty a důraz kladený na školení a kvalitu konzultantů umožnily Hays dosáhnout dlouhodobých obchodních vztahů s předními společnostmi, organizacemi veřejného sektoru i místními obchodními firmami.

 

Najdeme pro vás zaměstnance na trvalý i dočasný pracovní poměr, a pro uchazeče vhodnou pozici v následujících oblastech:   

Specializace.png

      

O aktivitách a nabídce jednotlivých divizí v České republice se můžete dovědět více zde.   

 

Nejnovější video Hays vám přiblížíí práci našich specialistů a představí zaměření divizí, v rámci kterých pozice obsazujeme. Věříme, že ten správný člověk může změnit společnost a správná společnost může změnit váš život.

 

Společnost Hays je oficiálním partnerem Manchester City Football Club:

 

Hays - Official Recruitment Partner of Manchester City Football Club from Hays on Vimeo.

 

 

Globální pokrytí

Máme 247 poboček ve světě, přičemž řada z nich jsou předními ve svém oboru. Sítě kanceláří dále rozvíjíme v těchto zemích:

Austrálie Hong Kong Lucembursko Portugalsko Švédsko
Belgie Indie Maďarsko Rakousko Švýcarsko
Brazílie Irsko Mexiko Rusko Velká Británie 
Česká republika Itálie Nový Zéland Singapur  
Čína Japonsko Německo Spojené Arabské Emiráty
Dánsko Kanada Nizozemí Spojené Státy Americké  
Francie Kolumbie Polsko Španělsko