Program Refer a Friend
Skip to content
Hays - Nábor odborníku z celého sveta
 1. Já jsem
  Já jsem

PROGRAM REFER A FRIEND

         Refer a Friend infographics_600pix.png

 

Víte o někom z Vašeho okolí, kdo aktivně hledá nové pracovní uplatnění nebo zvažuje změnu? Dejte nám o něm vědět a získejte zajímavé odměny za Vaše doporučení.

DOPORUČTE NÁM ZNÁMÉHO A ZÍSKEJTE LÁKAVOU ODMĚNU

Jak to funguje?

 •     Zajímá se někdo z Vašich přátel či známých o aktuální pracovní nabídky? Můžete nám ho doporučit jako uchazeče o zaměstnání, nejprve se však ujistěte, že s doporučením souhlasí.
 •     Doporučení se vztahuje na pozice na trvalý pracovní poměr, popřípadě na dočasné projekty s délkou trvání (uzavřenou pracovní smlouvou) minimálně 6 měsíců.
 •     Vyplňte registrační formulář na hays.cz nebo pošlete své doporučení emailem přímo svému konzultantovi. Pro prvotní kontakt nám postačí základní informace – jméno potenciálního uchazeče, obor a kontaktní údaj (telefon nebo email).
 •     S doporučeným uchazečem se spojíme a probereme dostupné možnosti a následující postup.
 •     V případě úspěšného umístění doporučeného uchazeče na novou pracovní pozici zprostředkovanou společností Hays Vám následně vzniká nárok na odměnu za Vaše doporučení (úspěšné umístění = uchazeč úspěšně absolvuje zkušební dobu u nového zaměstnavatele).
 •      Po ukončení zkušební doby doporučeného kandidáta Vás budeme kontaktovat a vy si vyberete jednu z odměn:
   

    Poukázky Flexi Pass v hodnotě 5,000Kč

    Dárková karta Sephora v hodnotě 5,000Kč

    Poukázky do relaxačních center Thajský Ráj v hodnotě 5,000Kč

    

Z důvodu vysoké poptávky našich klientů po uchazečích do oblasti IT a Výroby/Strojírenství získáte za své doporučení uchazečů na tyto technické pozice finanční odměnu ve výši 10,000Kč, kterou Vám při splnění výše uvedených podmínek vyplatíme na Vámi stanovený bankovní účet. V případě IT kontraktorů platí minimální délka projektu 6 měsíců a odměna je vyplácena ve dvou splátkách - po třech a šesti měsících práce na projektu.

Doporučit nám můžete tolik uchazečů, kolik budete chtít – zasláním Vašeho doporučení zároveň stvrzujete, že je dotyčný uchazeč obeznámen a souhlasí s doporučením své osoby jako kandidáta pro společnost Hays Česká Republika s.r.o.

 

Chcete nám doporučit známého?    Doporučení pro IT / Engineering:

        Klik_green.png                               Klik_purple.png