Program Refer a Friend
Skip to content
Hays - Nábor odborníku z celého sveta
 1. Já jsem
  Já jsem

PROGRAM REFER A FRIEND

         Refer a Friend infographics_600pix.png

 

Víte o někom z Vašeho okolí, kdo aktivně hledá nové pracovní uplatnění nebo zvažuje změnu? Dejte nám o něm vědět a získejte zajímavé odměny za Vaše doporučení.

DOPORUČTE NÁM ZNÁMÉHO A ZÍSKEJTE LÁKAVOU ODMĚNU

Jak to funguje?

 •     Zajímá se někdo z Vašich přátel či známých o aktuální pracovní nabídky? Můžete nám ho doporučit jako uchazeče o zaměstnání, nejprve se však ujistěte, že s doporučením souhlasí.
 •     Doporučení se vztahuje na pozice na trvalý pracovní poměr, popřípadě na dočasné projekty s délkou trvání (uzavřenou pracovní smlouvou) minimálně 6 měsíců.
 •     Vyplňte registrační formulář na hays.cz nebo pošlete své doporučení emailem přímo svému konzultantovi. Pro prvotní kontakt nám postačí základní informace – jméno potenciálního uchazeče, obor a kontaktní údaj (telefon nebo email).
 •     S doporučeným uchazečem se spojíme a probereme dostupné možnosti a následující postup.
 •     V případě úspěšného umístění doporučeného uchazeče na novou pracovní pozici zprostředkovanou společností Hays Vám následně vzniká nárok na odměnu za Vaše doporučení (úspěšné umístění = uchazeč úspěšně absolvuje zkušební dobu u nového zaměstnavatele).
 •      Po ukončení zkušební doby doporučeného kandidáta Vás budeme kontaktovat a vy si vyberete jednu z odměn:
   

    Poukázky Flexi Pass v hodnotě 5,000Kč

    Dárková karta Sephora v hodnotě 5,000Kč

    Poukázky do relaxačních center Thajský Ráj v hodnotě 5,000Kč

    

Z důvodu vysoké poptávky našich klientů po uchazečích do oblasti IT a Výroby/Strojírenství získáte za své doporučení uchazečů na tyto technické pozice finanční odměnu ve výši 10,000Kč, kterou Vám při splnění výše uvedených podmínek vyplatíme na Vámi stanovený bankovní účet.

Doporučit nám můžete tolik uchazečů, kolik budete chtít – zasláním Vašeho doporučení zároveň stvrzujete, že je dotyčný uchazeč obeznámen a souhlasí s doporučením své osoby jako kandidáta pro společnost Hays Česká Republika s.r.o.

 

Chcete nám doporučit známého?    Doporučení pro IT / Engineering:

        Klik_green.png                               Klik_purple.png