Kariérní den v Hays

Tato stránka využívá soubory cookies. Pokud budete pokracovat dále, souhlasíte tak s jejich využítím, zmenit nastavení cookies však mužete kdykoliv.

KARIÉRNÍ DNY V HAYS 12. a 25. ŘÍJNA 2017

Zajímáte se o oblast recruitmentu? Jste absolvent vysoké školy, popřípadě student posledního ročníku? Aktuálně hledáme nové talenty, kteří mají zájem rozšířit naše řady expertů a chtějí zjistit více o tom, co naše práce obnáší.
 

Careers day_840.png

Nabízíme vám nyní jedinečnou možnost nahlédnout do světa recruitmentu a získat informace ze zákulisí práce ve společnosti, která je světovým leaderem ve svém oboru. Registrujte se na náš kariérní den v Hays, poznejte a vyzkoušejte si, co naše práce obnáší.

Co vás čeká?

Seznámíte se s naší firmou a s tím, co vám v Hays můžeme nabídnout. Dozvíte se, jak vypadá pracovní den našich researcherů a konzultantů a jaké jsou u nás možnosti kariérního postupu. Provedeme Vás našimi prostory a budete mít možnost vidět, jak probíhá reálný rozhovor s uchazečem nebo si sami nanečisto vyzkoušet, jak takový screening uchazeče probíhá. Poradíme Vám, jak sami sebe co nejlépe prezentovat, a také jak profesionálně vystupovat v pracovním prostředí.

Kdy?

Čtvrtek, 12. 10. 2017 ve 13:00 – 16:30

Středa, 25. 10. 2017 ve 13:00 – 16:30


Kde:

Hays Czech Republic, s.r.o.
Olivova 4/2096 (4. patro)
Praha 1

Jak se registrovat?

Vyplňte registrační formulář, popřípadě kontaktujte naše kolegy prostřednictvím níže uvedených kontaktů.

Neváhejte, kapacita v daných termínech je omezená.

Pro více informací o projektu kontaktujte, prosím, paní Hanu Herianovou (herianova@hays.cz), popřípadě volejte na tel. +420 225 001 711.

 

|