Nabídky práce - správa budov

Tato stránka využívá soubory cookies. Pokud budete pokracovat dále, souhlasíte tak s jejich využítím, zmenit nastavení cookies však mužete kdykoliv.

Správa budov

Specialism-Executive-160px-x-160px_3.jpg

Hays Construction & Property je specializované náborové odvětví pro oblast stavebnictví, projektování , realitního poradenství, investic a správy nemovitostí. V České republice působí od roku 2002. Zkušení konzultanti, kteří v Hays Construction & Property pracují již od 2004, intenzivně komunikují s kolegy v Polsku, Maďarsku a Velké Británii a jsou tak schopni Vám nabídnout informace nejen z lokálního trhu.


Mezi naše stálé klienty Hays Constuction & Property patří developerské a investiční společnosti, stavební firmy, architekti, realitní konzultační společnosti, ale i banky, investiční fondy a správcovské firmy. Také spolupracujeme s klienty, kteří se specializují v jiných oborech, avšak mají i oddělení expanze, výstavby, nebo správy nemovitostí.


Umísťujeme kandidáty na trvalý pracovní poměr v oblastech architektury, stavebnictví, výstavby a stavebního dozoru, správy a údržby nemovitostí, realitního a investičního poradenství.
Nabízíme pozice všech úrovní a zkušeností, např.: Realitní Agent/ Manažer, Oceňovatel nemovitostí, Investiční Manažer, Správce nemovitostí, Asset Manažer, Akviziční/ Portfolio Manažer, Projekt Manažer, Development Manager, Kalkulant/ Rozpočtář, TZB specialista , Stavbyvedoucí, Architekt, ale i odborníci do vysokého managementu.


Díky proaktivnímu přístupu, naši specialisté neustále monitorují trh a vyhledávají ty nejvhodnější kandidáty a nové pracovní příležitosti. Jako náš klient oceníte rychlost a efektivitu naší spolupráce. Vysokou kvalitu našich služeb dokazuje velké množství stálých spokojených klientů, kteří nám na vyžádání rádi poskytnou pozitivní reference.

Zavazujeme se, že budeme všechny informace, které společnosti Hays Czech Republic, s.r.o. poskytnete, považovat za přísně důvěrné.

Zobrazit všechny pracovní nabídky

Správa budov
Do správy a údržby budov umísťujeme kandidáty na pozice napr. Property/ Facility Manager; Asset Manager nebo Techniky budovy. Našimi klienty jsou jak majitelé nemovitostí, tak i správcovské společnosti.
 

Module-Call-Centres-380px-x-160px_5.jpg

Poradíme vám s vaší kariérou

Společnost Hays pro vás připravila řadu informací a podnětů k jednotlivým fázím procesu hledání zaměstnání. Bližší informace naleznete zde.

|

Doporučte známého