O Hays Czech Republic | CR pracovní místa a nábor | Hays

Tato stránka využívá soubory cookies. Pokud budete pokracovat dále, souhlasíte tak s jejich využítím, zmenit nastavení cookies však mužete kdykoliv.

Hays Czech Republic

Společnost Hays Czech Republic byla založena v lednu 1998, aby poskytovala profesionální služby v oboru vyhledávání zaměstnanců a vedoucích pracovníků obchodním i průmyslovým společnostem.

Díky specializaci jednotlivých divizí na konkrétní segment trhu a profesionálním službám je Hays vedoucí společností ve svém oboru. Znalost místního trhu, péče o klienty a důraz kladený na školení a kvalitu umožnily Hays dosáhnout dlouhodobých obchodních vztahů s předními společnostmi, organizacemi veřejného sektoru i místními obchodními firmami.
 

Hays Accountancy & Finance – je největší divizí v rámci mezinárodní společnosti Hays Plc. V České republice funguje již od roku 1998. Specializuje se na nábor HPP zaměstnanců všech úrovní, od junior účetních přes hlavní účetní až po kontrolery, auditory, daňové specialisty a finanční ředitele neboli CFO. Zaměstnance vyhledávame s důrazem na kvalitu a rychlost tak, abychom maximálně uspokojili požadavky našich klientů.

Hays Banking – se soustředí specificky na vyhledávání zaměstnanců všech úrovní zkušeností v bankovních a finančních službách. Specializuje se na zaměstnance pro komerční finanční společnosti a velké domácí a mezinárodní banky v celé škále oborů, jako je retailové, korporátní, SME, privátní či investiční bankovnictví, pojišťovnictví a leasing.

Hays Construction & Property – byla založena už roku 1958. Specializací divize je vyhledávání pracovníků pro společnosti v oblasti výstavby, investic, obchodu s nemovitostmi a architektury. Zajišťujeme komplexní náborové služby v oblasti stavebního a konstrukčního designu, výstavby a stavebního dozoru, strojního a elektrotechnického inženýringu, architektury, správy a údržby nemovitostí a realitního poradenství.

Hays Executive - se zaměřuje na vyhledávání a výběru vedoucích pracovníků v České republice i v zahraničí. Cílené vyhledávání a inzerce jsou určeny k vytipování kvalifikovaných uchazečů. Precizně vedené rozhovory zaměřené na schopnosti a dovednosti kandidáta, psychometrické testy a další spolehlivé metody výběru jsou zárukou maximální efektivity poskytovaných služeb.

Hays Engineering – navazuje na dlouholeté zkušenosti své mateřské divize, která je na trhu ve Velké Británii vedoucí personálně poradenskou společností v tomto odvětví. Vzhledem k dynamickému vývoji trhu práce v této oblasti nabízíme netradiční řešení vyhledávání pracovníků na různé technické pozice. Využíváme rozsáhlou specializovanou databázi propojenou se zeměmi v oblastech střední Evropy a možnosti inzerce v těchto regionech.

Hays IT / Telco – specializuje se na nábor specialistů v oblasti informačních technologií a telekomunikací. Máme k dispozici obsáhlou a pravidelně aktualizovanou mezinárodní databázi uchazečů a úzce spolupracujeme s našimi pobočkami v zahraničí. To nám umožňuje obstát i při řešení náročných mezinárodních projektů či při vyhledání kandidátů se specifickými znalostmi.

Hays Office Support – nabízí služby vyhledávání zaměstnanců v oblasti administrativy, práva, řízení lidských zdrojů a pracovníků call center a zákaznického servisu. Divize obsazuje pozice všech úrovní od juniorských po střední management, na základě aktuálních potřeb klienta.

Hays Pharma – se specializuje na vyhledávání odborníků v oblasti farmacie. Poskytujeme konzultace při výběru zaměstnanců na pozice v rámci celého cyklu vývoje léku (od výzkumu a vývoje až po distribuci) a širokého portfolia produktů - léky na předpis, OTC, zdravotnické prostředky a diagnostika.

Hays Sales & Marketing – funguje v České republice už od roku 1999. Tým kvalifikovaných konzultantů a specialistů je připraven poradit vám v oblasti rozvoje budoucí kariéry na obchodních či marketingových pozicích v oborech, jako je: B2B, finančních služeb, odvětví rychloobrátkového zboží (FMCG), informačních technologií a telekomunikací, maloobchodu, petrochemického a chemického průmyslu.
 

O Hays  
Hays je vůdčí globální společností v oboru získávání specialistů a služeb lidských zdrojů. Chceme, aby naši zákazníci znali značku Hays a dostávalo se jim odpovídajících služeb a komunikace, ať je potřebují kdekoli a kdykoli. Po celém světě máme více než pět tisíc odborných konzultantů, kteří s úspěchem představují tisíce kvalitních kandidátů, aby mohli denně uspokojit nároky našich klientů.

Najdeme pro vás zaměstnance na trvalý i dočasný pracovní poměr, a pro uchazeče vhodnou pozici v následujících oblastech:

Administrativa
Bankovnictví
Exekutiva
Farmacie
Finance a účetnictví
Hotelnictví a gastronomie
Informační technologie / telekomunikace
Inženýring
Logistika a provoz
Právo a legislativa
Prodej a marketing
Stavebnictví a reality

Globální pokrytí  
Máme 345 poboček ve světě, přičemž řada z nich jsou předními ve svém oboru. Sítě kanceláří dále rozvíjíme v těchto zěmích:

Austrálie
Belgie
Brazílie
Česká republika
Čína
Dánsko
Francie
Hong Kong
Indie
Irsko
Itálie
Japonsko
Kanada
Lucembursko
Maďarsko
Německo
Nizozemí
Nový Zéland
Polsko
Portugalsko
Rakousko
Rusko
Singapur
Spojené Arabské Emiráty
Španělsko
Švýcarsko
Velká Británie