Zkušení zaměstnanci pro oblast IT a Telco

Tato stránka využívá soubory cookies. Pokud budete pokracovat dále, souhlasíte tak s jejich využítím, zmenit nastavení cookies však mužete kdykoliv.

IT & Telekomunikace

Zpět to all areas of expertise

IT & Telekomunikace

Specialism-IT-160px-x-160px_3.jpg

Všichni doporučení kandidáti prochází osobním pohovorem s proškoleným konzultantem. Pečlivě vyhodnocujeme vhodnost uchazečů na danou pozici, jejich motivaci, klíčové kompetence a osobnostní předpoklady.

 

Zavazujeme se, že budeme všechny informace, které společnosti Hays Czech Republic, s.r.o. poskytnete, považovat za přísně důvěrné.

Divize IT/Telco je součástí Hays Czech Republic od roku 1998. Zaměřujeme se na nábor zaměstnanců v oblasti výpočetní techniky a telekomunikací. Všichni konzultanti jsou proškoleni a průběžně vzděláváni v oblasti IT terminologie a metod vedení pohovorů. Všichni se mohou prokázat referenčními projekty, které dovedli ke zdárnému konci a demonstrovali tak, že jsou lidmi na správném místě.

Snažíme se být jak klientům, tak kandidátům efektivním partnerem, proto pro nás není limitující velikost společnosti ani zkušenosti kandidátů. Věříme, že každý specialista má na trhu své místo a že pro každou společnost existuje na trhu ideální kandidát. Daří se nám dlouhodobě porozumět potřebám obou stran a svým poradenstvím podpořit jak klienta, tak kandidáta.

Jako klient si můžete být jistí, že nasloucháme Vašim potřebám a jsme připraveni vyhovět Vašim nárokům. Vítáme výzvy. U nás máte jistotu, že představíme pouze kandidáty, kteří splňují zadané požadavky, jak po stránce odbornosti, tak po stránce osobnostní.

|