Senior Účetní 1401226 | CR nábor | Hays
Skip to content
Hays - Nábor odborníku z celého sveta
  1. Já jsem
    Já jsem

Kontaktujte konzultanta

Consultant

Kontaktujte Pavla Kratochvílová, the specialist consultant managing this candidate, located in 110 00 Praha 1

Kontaktujte konzultanta
ttelefon:+420 225 001 711
ffax:+420 225 001 723
Olivova 4/2096, 110 00 Praha 1, Czech Republic

Senior Účetní

Praha

Typ práce
Úvazek na dobu neurčitou
  
Reference
1401226
  • Žádost o informace for Senior Účetní

Kandidátka na pohovoru udělala dojem klidné a vstřícné osoby. Působí jako loajální zaměstnanec a sama o sobě řekla, že je pracovitá, pečlivá, přátelská, s každým se snaží vyjít a má ráda práci v týmu.
 
Kandidátka zahájila svojí účetní kariéru v Technických službách menšího města, kde pracovala celkem 14 let. První dva roky na pozici mzdové účetní, kde se starala o přípravu, výpočet i zaúčtování mezd všech zaměstnanců (cca 35), poté se přesunula na pozici samostatné účetní. Zde měla pod sebou jednu fakturantku a jednu účetní. Její pracovní náplň obsahovala standardní účetní agendu: banka, saldokonto, platby, DPH, závěrkové operace, upomínání klientů po splatnosti, atd. Souběžně také měla 6 klientů, kterým zpracovávala účetnictví na živnostenský list (především OSVČ, případně malé s.r.o.).V roce 2007 se z osobních důvodů rozhodla z Technických služeb odejít a nastoupila do zemědělské společnosti, taktéž na pozici samostatné účetní. Její pracovní náplň byla víceméně shodná s předchozím zaměstnáním. Jelikož se její syn v roce 2010 stěhoval do Prahy za účelem studia VŠ a kandidátka nechtěla zůstat bydlet sama, rozhodla se přestěhovat s ním. V Praze dostala nabídku od hotelu. Při nástupu přebírala účetnictví od externí účetní firmy a jako jediná účetní ho zaváděla, odstraňovala nedostatky a další úkony s tím spojené. Byla to pro ní velká výzva a je hrdá na to, že vše proběhlo v pořádku. Zde pracovala taktéž jako samostatná účetní, ale protože účtovat hotel bylo trochu jiné než její předchozí zkušenosti, naučila se novým věcem, např. účtovat v cizí měně a práci s rezervačním programem. Reportovala řediteli hotelu a finančnímu řediteli firmy, která hotel vlastní. Jak kandidátka postupně pronikla do interní politiky hotelu, zjistila že se s ní nemůže ztotožnit a tak se rozhodla pro změnu zaměstnání.
 
Kandidátka hledá zaměstnání jako samostatná účetní. Chtěla by se cítit pro firmu potřebná a uvítala by práci v přátelském kolektivu. Zvládne komunikaci v anglickém jazyce a je k dispozici od 3. 10. 2011.

  • Žádost o informace for Senior Účetní
|