MCWFC

MCWFC

Hays je oficiálním partnerem Manchester City Women´s Football Club
Společnost Hays oznámila posílení svého vztahu s City Football Group poté, co se stala oficiálním náborovým partnerem držitele dvou titulů, ženského fotbalového klubu Manchester City Women´s FC.

Fotbal se v Anglii již stal nejčastějším sportem pro ženy a dívky. Fotbalový klub Manchester City Women je přední klub tabulky anglické nejvyšší ženské fotbalové ligy Women’s Super League (WSL). V roce 2016 klub získal jak ligový, tak pohárový titul a může se pyšnit větším počtem trofejí než kterýkoliv jiný ligový klub WLS. Své domácí zápasy hraje Manchester City Women’s FC na stadionu City Football Academy o 7 000 místech. Historický postup do semifinále Ligy mistrů si tým Manchester City Women zajistil minulý měsíc vítězstvím nad dánským klubem Fortuna Hjorring. 

Sholto Douglas Home, marketingový ředitel společnosti Hays, vysvětluje: „Jedná se o jedinečnou příležitost, abychom si vydobyli pozici na úrovni elitních týmů ženského fotbalu, sportu, který je na samém prahu hlavního proudu a celosvětového uznání. Navíc tím získáváme možnost posílit náš vztah se skupinou City Football Group a vybudovat z klubu Manchester City Women jeden z nejlepších ženských sportovních týmů. Nesmírně se těšíme, až budeme moci přispět k naplnění cílů týmu jak na hřišti, tak i mimo něj.“ Gavin Makel, šéf ženského fotbalu v klubu Manchester City, dodává: „S rostoucí popularitou ženského fotbalu po celém světě nepřestáváme hledat neotřelé způsoby, jak zapojit narůstající řady našich fanoušků do života klubu. Těšíme se, že vzájemnou spoluprací s HAYS budeme poskytovat většímu počtu lidí příležitost účastnit se jednoho nejatraktivnějších sportů na světě Společnost Hays je přední světovou organizací a je pro nás ctí ji přivítat mezi námi v roli oficiálního partnera našeho týmu Manchester City Women’s FC.“