Právní služby

Právní služby

Vítejte v Hays Legal


Oblast práva a právních služeb je dlouhodobě považována za jednu z nejstabilnějších v oblasti pracovního trhu. Naši konzultanti Vám poskytnou profesionální kariérní poradenství a doporučí vám ty nejvhodnější pracovní pozice, ať už v oblasti práva začínáte nebo jste zkušený profesionál. 
 
Našimi klienty jsou přední společnosti na mezinárodní i lokální úrovni, které hledají posily do svých interních právních týmů, stejně tak i advokátní kanceláře zaměřující se na různé oblasti právních služeb. 
 
Nejčastěji obsazované právní pozice: 
 
Právní asistentka
Koncipient
Compliance specialista
Junior právník
Senior právník

CZ_Specialism_promoblocks

Kariérní poradenství

Rozhodli jste se pro kariérní změnu? Připravili jsme pro vás souhrn tipů a doporučení, jak postupovat v jednotlivých fázích celého procesu. 

Blog

Jak překonat výzvy při práci na dálku, jak poznat, že moje práce je pro Vás ta pravá nebo jak se připravit na nejčastější otázky na pohovoru - to a mnohem více zodpoví články v našem blogu.

Vzor CV

Nejste si jisti, zda váš životopis splňuje vše, abyste byli pozváni do výběrového řízení? Zde si můžete stáhnout vzor CV k doplnění a získat několik rad k jeho přípravě, abyste uspěli.

Průvodce pohovorem

Dokonalá příprava je součástí úspěchu: stáhněte si průvodce pohovorem a nenechte se ničím zaskočit.

HaysSearchForm Portlet

CZ_RB_JobAlerts

Upozornění na pozice

Vytvořte si upozornění na pozice a nechte si posílat nejnovější pozice přímo do vašeho e-mailu.

CZ_RB_ReferAFriend

Doporučte známého

Doporučte nám vašeho známého jako uchazeče pro naše volná místa a získejte lákavou odměnu.