Key account manager - robotika

Mezinárodní firma působící v průmyslu hledá posilu do obchodního týmu!
Váš nový zaměstnavatel
Zázemí pro Vás vytvoří zavedená mezinárodní společnost, která se věnuje výrobě a prodeji robotických systémů.

Vaše nová pozice
Vaším úkolem bude zastřešit region Čech. Jedná se nejen o péči o stávající klientelu, ale také o akvizici nových projektů. Jedná se o dlouhodobý tip projektů na kompletní robotické vybavení výrobních společností. Se zákazníkem jste v kontaktu od začátku projektu až do jeho konce. Budete součástí globálního týmu obchodníků, se kterými se budete účastnit školení a meetingů.

Jak můžete uspět
Na tuto pozici hledáme již zkušené technicky zaměřené obchodníky se znalostí průmyslové automatizace. Vzhledem ke zmíněné komunikaci se zahraničím je třeba anglický jazyk na komunikativní úrovni.

Co můžete získat
Odměnou Vám bude stabilní zázemí silného brandu. Finanční ohodnocení se pohybuje na ve fixní částce dle seniority + bonusová složka vyplácená měsíčně dle výsledků. K dispozici dostanete automobil, notebook a telefon. Pozice je spjatá s velkou mírou flexibility, možnostmi home office a balíčkem zaměstnaneckých benefitů.

What you need to do now
If you're interested in this role, click 'apply now' to forward an up-to-date copy of your CV, or call us now.
If this job isn't quite right for you but you are looking for a new position, please contact us for a confidential discussion on your career. #1174984
Click here to access HAYS Privacy Policy, which provides detailed information on how we use and protect your personal information, and your rights in relation to this.

Summary

Job Type
Permanent
Industry
Engineering
Location
Praha
Specialism
Sales
Ref:
1174984
Closing date
28 Jul 2023

Talk to a consultant

Talk to Lucie Polakova, the specialist consultant managing this position, located in Prague
Hays Czech Republic, Olivova 4/2096

Telephone: +420 77 8700 140