Project Manager

Project Manager Culture Investment Director
NÁPLŇ PRÁCE
  • komplexní řízení a koordinace provozní a investiční činnosti instituce
  • strategické plánování střednědobých a dlouhodobých investičních projektů
  • metodické řízení klíčových projektů v oblasti investic
  • supervize nad strategií informačních systémů a propojení s bezpečnostními a provozními technologiemi
  • odpovědnost za sestavování provozního rozpočtu, čerpání vč. návrhů na jeho optimalizace
  • podíl na tvorbě koncepce a strategie
  • zlepšování procesů s cílem vyšší efektivity a prevence rizik o oblasti zabezpečení budov, majetku a osob, informačních systémů vč. kybernetické bezpečnosti

ODBORNÉ POŽADAVKY
  • VŠ technického směru
  • praxe min. 5 let na vedoucí pozici obdobného charakteru
  • zkušenost s řízením investičních projektů v oblasti kultury či památkových budovách
  • znalost AJ a ČJ na vynikající úrovni
  • dobrá znalost MS Office (Word, Excel, Outlook, PowerPoint)
  • základní znalost legislativy v oblasti stavebnictví (zákon č. 183/2006 Sb.)
  • základní znalost fungování příspěvkových organizací a oborové legislativy (zejm. zákon č. 218/2000 Sb., zákon č. 219/2000 Sb., zákon č.122/2000 Sb.)

SPECIÁLNÍ POŽADAVKY
  • výborné organizační a komunikační schopnosti
  • schopnost vést větší tým lidí
  • strategické a analytické myšlení
  • samostatnost a iniciativa
  • schopnost koncepční práce

CO NABÍZÍME
  • zázemí a stabilitu prestižní instituce
  • inspirativní pracovní prostředí
  • benefity: 5 týdnů dovolené, 6 dnů sick days, stravenky, MultiSport, jazykové kurzy, příspěvek na penzijní připojištění
  • práci na plný úvazek
  • finanční ohodnocení dle platového zařazení v tarifní třídě 14, příplatek za vedení a osobní ohodnocení
#1172750
Click here to access HAYS Privacy Policy, which provides detailed information on how we use and protect your personal information, and your rights in relation to this.

Summary

Job Type
Permanent
Industry
Property & Real Estate
Location
Praha
Specialism
Facility and Property Management
Ref:
1172750
Closing date
30 Mar 2023

Talk to a consultant

Talk to Martin Mohr, the specialist consultant managing this position, located in Prague

Telephone: +420778118301