Zkušení kandidáti pro SSC

Tato stránka využívá soubory cookies. Pokud budete pokracovat dále, souhlasíte tak s jejich využítím, zmenit nastavení cookies však mužete kdykoliv.

Business services

Specialism-Call-Centres-160px-x-160px_3.jpg

Všichni doporučení kandidáti prochází osobním pohovorem s proškoleným konzultantem.
Pečlivě vyhodnocujeme vhodnost uchazečů na danou pozici, jejich motivaci, klíčové kompetence a osobnostní předpoklady.

Zavazujeme se, že budeme všechny informace, které společnosti Hays Czech Republic, s.r.o. poskytnete, považovat za přísně důvěrné.
 

Business Services - CZ
Současný vývoj trhu a vzrůstající poptávka společností působících v oboru sdílených služeb (Shared Services Centre / Business Process Outsoucing Centre) nás přivedl k založení specializované divize Business Services. Zkušení konzultanti s dlouhodobou praxí v náborových projektech pomáhají při vyhledávání uchazečů se znalostí dvou a více cizích jazyků a zkušeností v oblastech Finance, IT Help Desk, Zákaznický servis, HR služby, Administrativa a dalších. Díky intenzivní spolupráci Hays Business Services konzultantů v rámci regionu centrální Evropy - Česká republika, Polsko, Maďarsko a Slovensko jsme schopni najít vám odpovídající talentované nebo zkušené uchazeče právě pro váš pracovní tým.

Plánujete-li rozšíření nebo otevření nového centra sdílených služeb v České republice neváhejte kontaktovat paní Lenku Peškovou (peskova@hays-response.cz).
 

Pro registraci pracovní nabídky klikněte, prosím, níže a zadejte informace do formuláře.

Hledáte zaměstance?

Doporučte známého

ABSL Report