Energetika

Energetika

Vítejte v Hays Energy


Oblast Energetiky považujeme jako naprosto unikátní odvětví na trhu. Využíváme svých celosvětových expertních znalostí a otevíráme nově specializovanou divizi Energy, Oil & Gas. Naši konzultanti využívají globální sítě společnosti Hays k tomu, aby byli schopni najít vhodné pozice pro kandidáty.

Působíme v sektorech nukleární, obnovitelné a tradiční výroby elektrické energie, energetických sítí, Oil&Gas (upstream, downstream). Zároveň se zaměřujeme na vyhledávání specialistů v oboru dodávky vody a plynu, výrobu a technologie, audit a servis v energetice.

Naší prioritou je být pro Vás cenným zdrojem informací k dosažení Vašeho cíle na pracovním trhu. Klademe důraz na osobní přístup se zárukou důvěrného nakládání s osobními daty.

CZ_Specialism_promoblocks

Kariérní poradenství

Rozhodli jste se pro kariérní změnu? Připravili jsme pro vás souhrn tipů a doporučení, jak postupovat v jednotlivých fázích celého procesu. 

Blog

Jak překonat výzvy při práci na dálku, jak poznat, že moje práce je pro Vás ta pravá nebo jak se připravit na nejčastější otázky na pohovoru - to a mnohem více zodpoví články v našem blogu.

Vzor CV

Nejste si jisti, zda váš životopis splňuje vše, abyste byli pozváni do výběrového řízení? Zde si můžete stáhnout vzor CV k doplnění a získat několik rad k jeho přípravě, abyste uspěli.

Průvodce pohovorem

Dokonalá příprava je součástí úspěchu: stáhněte si průvodce pohovorem a nenechte se ničím zaskočit.

HaysSearchForm Portlet

CZ_RB_JobAlerts

Upozornění na pozice

Vytvořte si upozornění na pozice a nechte si posílat nejnovější pozice přímo do vašeho e-mailu.

CZ_RB_ReferAFriend

Doporučte známého

Doporučte nám vašeho známého jako uchazeče pro naše volná místa a získejte lákavou odměnu.