O Hays

O Hays

Hays Czech Republic s.r.o. je součástí Hays plc, světového leadera v oblasti zaměstnávání specialistů. V současné době má Hays ve svettě 254 poboček, kde zaměstnává více než 12 000 lidí ve 20 různých specializacích.

Hays Czech Republic 

Společnost Hays Czech Republic s.r.o. otevřela svou první kancelář v roce 1998 a je vedoucí společností na českém trhu v oblasti specializovaného recruitmentu. Aktuálně zaměstnává 70 odborných konzultantů a nadále posiluje své aktivity v dalších regionech republiky. Zabýváme se náborem kvalifikovaných pracovníků na trvalý i dočasný pracovní poměr i na projektové role.  

V Hays klademe důraz na úzkou specializaci jednotlivých divizí a zaměření na konkrétní segment trhu. Naši konzultanti vám proto mohou poskytnout kvalitní servis v následujících oblastech:

Hays & MCFC
Hays je hrdým partnerem fotbalových klubů Manchester City Football Club a Manchester City Women Football Club. Pokud Vás zajímá více o tom, jaké paralely se dají nalézt mezi světy práce a sportu, podívejte se na video.

 

 

add this

|

CZ_RB_Social

Spojte se s námi na sociálních sítích

    

Nadání a dovednosti o.p.s.

Nadání a dovednosti o.p.s.

Navázali jsme spolupráci s organizací Nadání a dovednosti o.p.s. a společně tak pomáháme mladým lidem ze znevýhodněného prostředí splnit si své kariérní cíle. 

CZ_RB_ReferAFriend

Doporučte známého

Doporučte nám vašeho známého jako uchazeče pro naše volná místa a získejte lákavou odměnu.

CZ_RB_MCFC_cz

Hays & MCFC

Hays je oficiálním recruitment partnerem klubů MCFC a MCWFC. Zajímá vás, co má společného svět práce a svět sportu?