Zkušení zaměstnanci pro oblast Energetiky

Tato stránka využívá soubory cookies. Pokud budete pokracovat dále, souhlasíte tak s jejich využítím, zmenit nastavení cookies však mužete kdykoliv.

Energy, oil & gas

Specialism-Energy-Oil-Gas-160px-x-160px_6.jpg

Oblast energetiky považujeme za unikátní odvětví na trhu. Využíváme svých celosvětových expertních znalostí a otevíráme nově specializovanou divizi Energy, Oil & Gas. Naši konzultanti využívají globální sítě společnosti Hays k tomu, aby byli schopni kvalifikovaně identifikovat jak odborníky pro společnosti působící ve všech oblastech energetiky.
 

 

Působíme v sektorech nukleární, obnovitelné a tradiční výroby elektrické energie, energetických sítí, Oil&Gas (upstream, downstream). Zároveň se zaměřujeme na vyhledávání specialistů v oboru dodávky vody a plynu, výrobu a technologie, audit a servis v energetice.
Naší prioritou je být pro Vás cenným zdrojem informací k dosažení Vašeho cíle na pracovním trhu. Klademe důraz na osobní přístup se zárukou důvěrného nakládání s osobními daty.

 

Module-PA-Secretarial-380px-x-160px_5.jpg

Jak má správně vypadat životopis?

Připravili jsme pro vás ukázkový životopis v češtině a v angličtině.

Životopis česky

CV in English

Module-Call-Centres-380px-x-160px_5.jpg

Poradíme vám s vaší kariérou

Společnost Hays pro vás připravila řadu informací a podnětů k jednotlivým fázím procesu hledání zaměstnání. Bližší informace naleznete zde.

Doporučte známého