Vyhledejte si zaměstnance v Sales | CR pracovní místa a nábor | Hays

Tato stránka využívá soubory cookies. Pokud budete pokracovat dále, souhlasíte tak s jejich využítím, zmenit nastavení cookies však mužete kdykoliv.

Sales

Specialism-Sales-160px-x-160px_4.jpg

Všichni doporučení kandidáti prochází osobním pohovorem s proškoleným konzultantem.
Pečlivě vyhodnocujeme vhodnost uchazečů na danou pozici, jejich motivaci, klíčové kompetence a osobnostní předpoklady.

Zavazujeme se, že budeme všechny informace, které společnosti Hays Czech Republic, s.r.o. poskytnete, považovat za přísně důvěrné.
 

Hays Sales & Marketing se řadí k nejúspěšnějším divizím v rámci Hays Plc. Divize Sales & Marketing ČR spolupracuje od svého založení v roce 1999 s nejvýznamnějšími nadnárodními i lokálními společnostmi, které prostřednictvím týmu kvalifikovaných konzultantů získávají klíčové zaměstnance i potřebné konzultační služby. Jsou to právě naši kandidáti, kteří stojí za rozvojem obchodních / marketingových aktivit Vaší společnosti. Zabýváme se vyhledáváním specialistů všech úrovní seniority pro veškeré klíčové oblasti obchodu a marketingu nejen na exkluzivní bázi. Naši zkušení konzultanti jsou Vám plně k dispozici k prodiskutování Vašich poptávek. Jsme převědčeni, že i Vy budete dalším nositelem pozitivní reference na úspěšnou spolupráci s HAYS Sales & Marketing.

|