Retail & hospitality

Retail & Hospitality

Vítejte v Hays Retail & Hospitality

Pomůžeme Vám najít ideální pracovní místov sektoru maloobchodu, a to zejména v oblasti módy, luxusního zboží, módních doplňků, kosmetiky či sportovního zboží.

Obsazujeme pracovní pozice napříč senioritou, od podpory prodeje až po top management firem.

Mezi nejobsazovanější role patří:

  • Sales Assistant
  • Visual Merchandiser
  • Store Manager
  • Department Manager
  • Deputy Manager
  • Country Retail Manager
  • Regional Manager

 

Sektor Hospitality & Leisure jsme zařadili do našeho spektra specializací v roce 2016 v důsledku rostoucího zájmu zaměstnavatelů o obsazení volných míst v této oblasti. V hotelnictví, cestovního ruchu a laisure se nám podařilo rychle navázat úspěšnou spolupráci s řadou významných společností. 

Obsazujeme volná místa jak v provozu, tak i v managementu společností. Neváhejte nás kontaktovat pro více informací a detailech o pracovních nabídkách. 

CZ_Specialism_promoblocks

Kariérní poradenství

Rozhodli jste se pro kariérní změnu? Připravili jsme pro vás souhrn tipů a doporučení, jak postupovat v jednotlivých fázích celého procesu. 

Blog

Jak překonat výzvy při práci na dálku, jak poznat, že moje práce je pro Vás ta pravá nebo jak se připravit na nejčastější otázky na pohovoru - to a mnohem více zodpoví články v našem blogu.

Vzor CV

Nejste si jisti, zda váš životopis splňuje vše, abyste byli pozváni do výběrového řízení? Zde si můžete stáhnout vzor CV k doplnění a získat několik rad k jeho přípravě, abyste uspěli.

Průvodce pohovorem

Dokonalá příprava je součástí úspěchu: stáhněte si průvodce pohovorem a nenechte se ničím zaskočit.

HaysSearchForm Portlet

CZ_RB_JobAlerts

Upozornění na pozice

Vytvořte si upozornění na pozice a nechte si posílat nejnovější pozice přímo do vašeho e-mailu.