Práce z domova - klienti

 

Vzhledem k tomu, kolik lidí je v současné situaci nuceno pracovat na dálku, shrnuli jsme pro vás ty nejdůležitější informace na jedno místo, abyste se mohli lépe adaptovat na nový způsob práce.

Materiály pro zaměstnance a ty, kteří hledají práci, naleznete zde.

CZ_WFH_Promoblocks

Pohovory na dálku

Pohovor s novým kandidátem prostřednictvím Skype nebo jiné platformy má od osobních pohovorů několik zásadních odlišností. Ujistěte se, že máte všechny potřebné informace, aby váš další nábor byl úspěšný.

Onboarding z domova

Pokračujte ve vašich obvyklých postupech tím, že získáte informace o tom, jak přivítat do vaší společnosti nováčka, přestože dále pracujeme vzdáleně. Stáhněte si našeho průvodce onboardingem na dálku ještě dnes.

Jak úspěšně implementovat změny do vašeho týmu

Změna je nezbytná součást našich pracovních životů. V posledních týdnech a měsících se vyrovnáváme s celou řadou změn, někdo je přijímá snáze, jiní se s nimi potýkají hůř. Zajistěte svému týmu co nejhladší průběh změnami ve vaší společnosti.

 

Jak pracovat s lidmi v nové éře

Lidé i organizace nastupují do nové éry práce. Na co se nyní při práci s lidmi zaměřit a jak plánovat rozložení práce do dalších měsíců? Jaké další změny bude třeba ve společnostech přijmout?

   

Jak se připravit na provoz v nové éře práce

Návrat na pracoviště a jeho přípravu na obnovu provozu je třeba důkladně připravit. Co vše je potřeba promyslet, zvážit a upravit, pro vás shrnujeme v tomto průvodci.

Váš průvodce technologiemi

Důsedky Covid-19 přinutily společnosti zrychlit proces nástupu automatizace do různých odvětví. To jde ruku v ruce se zvýšenými nároky na technické a technologické vybavení společností - jste připraveni na novou éru práce?

Nabory z domova form

Po vyplnění tohoto formuláře budete přesměrováni na stránku, kde si můžete všechny návody stáhnout.

 

 
Potvrzuji, že jsem se seznámil/a a souhlasím s Podmínkami užití webu. Vyplněním tohoto formuláře prohlašuji, že jsem se seznámil/a a souhlasím se Zásadami ochrany osobních údajů.