Stavebnictví & Development

Stavebnictví & Development

Dva muži na stavbě  

Hays Construction & Property je specializované náborové odvětví pro oblast stavebnictví, projektování , realitního poradenství, investic a správy nemovitostí. V České republice působí od roku 2002.


Mezi naše stálé klienty Hays Constuction & Property patří developerské a investiční společnosti, stavební firmy, architekti, realitní konzultační společnosti, ale i banky, investiční fondy a správcovské firmy. Také spolupracujeme s klienty, kteří se specializují v jiných oborech, avšak mají i oddělení expanze, výstavby, nebo správy nemovitostí.


Umísťujeme kandidáty na trvalý pracovní poměr v oblastech architektury, stavebnictví, výstavby a stavebního dozoru, správy a údržby nemovitostí, realitního a investičního poradenství. 
Nabízíme pozice všech úrovní a zkušeností, např.: Realitní Agent/ Manažer, Oceňovatel nemovitostí, Investiční Manažer, Správce nemovitostí, Asset Manažer, Akviziční/ Portfolio Manažer, Projekt Manažer, Development Manager, Kalkulant/ Rozpočtář, TZB specialista , Stavbyvedoucí, Architekt, ale i odborníci do vysokého managementu.


Díky proaktivnímu přístupu naši specialisté neustále monitorují trh a vyhledávají ty nejvhodnější kandidáty a nové pracovní příležitosti. 

Stavebnictví a development
Velmi důležitou součástí Hays Construction & Property jsou pozice zaměřené na architekturu a výstavbu; napr. Projekt Manažer, Development Manager, Kalkulant/ Rozpočtář, TZB specialista , Stavbyvedoucí, Architekt.

Zobrazit všechny pracovní nabídky

HaysSearchForm Portlet

CZ_RB_Poradenstvi

Kariérní poradenství

Nejste si jisti, jak správně napsat životopis nebo průvodní dopis? Chcete vědět, jak nejlépe zapůsobit na pohovoru? Přečtete si naše tipy pro vaši úspěšnou kariéru.

CZ_RB_ReferAFriend

Doporučte známého

Doporučte nám vašeho známého jako uchazeče pro naše volná místa a získejte lákavou odměnu.