O Hays | CR pracovní místa a nábor | Hays

Tato stránka využívá soubory cookies. Pokud budete pokracovat dále, souhlasíte tak s jejich využítím, zmenit nastavení cookies však mužete kdykoliv.

O Hays Czech Republic

Hays Czech Republic s.r.o. je součástí Hays plc, světového leadera v oblasti zaměstnávání specialistů. V současné době má Hays 262 poboček ve 34 zemích světa, kde zaměstnává více než 10,900 lidí ve 20 různých specializacích.

About us_840.png

Hays Czech Republic 

Společnost Hays Czech Republic s.r.o. otevřela svou první kancelář v roce 1998 a je vedoucí společností na českém trhu v oblasti specializovaného recruitmentu. Aktuálně zaměstnává 70 odborných konzultantů a nadále posiluje své aktivity v dalších regionech republiky. Zabýváme se náborem kvalifikovaných pracovníků na trvalý i dočasný pracovní poměr i na projektové role.  

V Hays klademe důraz na úzkou specializaci jednotlivých divizí a zaměření na konkrétní segment trhu. Naši konzultanti vám proto mohou poskytnout kvalitní servis v následujících oblastech:

all_specialisms_cz.png

 

Podívejte se na naše video, které vám přiblíží práci Hays specialistů a představí zaměření divizí, v rámci kterých pozice obsazujeme. Věříme, že ten správný člověk může změnit společnost a správná společnost může změnit váš život.

 

 

 

 

Hays & Manchester City