Hays & MCFC

Hays & MCFC

Hays je oficiálním náborovým partnerem fotbalových klubů Manchester City a Manchester City Women´s FC

 Hays, přední světová společnost v oblasti náboru kvalifikovaných zaměstnanců a nedávní vítězové Capital One Cup a účastníci čtvrtfinále Ligy mistrů UEFA Manchester City, oznámili obnovení svého globálního partnerství a Hays se zavázal klubu na další tři roky. Hays, oficiální náborový partner Blue´s, pomohl klubu vybudovat vítězný tým mimo hřiště, kdy obsadil volné pozice v právních, finančních, personálních, obchodních, marketingových a komunikačních týmech klubu v Manchesteru, Londýně, Asii a USA.

Sholto Douglas-Home, Chief Marketing Officer společnosti Hays říká: "Naše partnerství s Manchester City ovlivnilo naši společnost způsobem, který jsme nepředpokládali. Natolik jsme důvěřovali pokroku, který jsme doposud učinili, že jsme podepsali obnovení kontraktu ještě před ukončením toho stávajícího.  

Svět práce a svět sportu mají více synergií než lidé si uvědomují a my jsme dokázali předvést tyto podobnosti prostřednictvím online médií. Tempo změn v Manchester City nás ohromilo a bylo fantastické být součástí této cesty. Další tři roky nám nabízejí obrovské možnosti pokračovat v rozvoji naší globální sítě společně. "

V dubnu 2017 společnost oznámila rozšíření spolupráce a partnerství s City Football Group o partnerství s ženským klubem Manchester City Women´s FC, držitelem ligového i pohárového titulu z roku 2016. Více informací o partnerství najdete v boxu vpravo.

 

CZ_RB_MCWFC

Hays & MCWFC

V návaznosti na úspěšnou spolupráci s Manchester City group rozšiřujeme naše partnerství o ženský klub MCWFC.

CZ_RB_MCFC-videa

Videa

Svět sportu a svět práce má mnoho společného. Podívejte se na videa