Nabory z domova stahnout

Pohovory na dálku

Pohovor s novým kandidátem prostřednictvím Skype nebo jiné platformy má od osobních pohovorů několik zásadních odlišností. Ujistěte se, že máte všechny potřebné informace, aby váš další nábor byl úspěšný.

Stáhnout

Jak se připravit na provoz v nové éře práce

Návrat na pracoviště a jeho přípravu na obnovu provozu je třeba důkladně připravit. Co vše je potřeba promyslet, zvážit a upravit, pro vás shrnujeme v tomto průvodci. 

Stáhnout

Onboarding z domova

Pokračujte ve vašich obvyklých postupech tím, že získáte informace o tom, jak přivítat do vaší společnosti nováčka, přestože dále pracujeme vzdáleně. Stáhněte si našeho průvodce onboardingem na dálku ještě dnes.

Stáhnout

Jak úspěšně implementovat změny do týmu

Změna je nezbytná součást našich pracovních životů. V poslední době se vyrovnáváme s celou řadou změn, někdo je přijímá snáze, jiní se s nimi potýkají hůř. Zajistěte svému týmu co nejhladší průběh změnami ve vaší společnosti.

Stáhnout

Guides download

Práce s lidmi v nové éře

Lidé i organizace nastupují do nové éry práce. Na co se nyní při práci s lidmi zaměřit a jak plánovat rozložení práce do dalších měsíců? Jaké další změny bude třeba ve společnostech přijmout?

Stáhnout

Váš průvodce technologiemi

Důsedky Covid-19 přinutily společnosti zrychlit proces nástupu automatizace do různých odvětví. To jde ruku v ruce se zvýšenými nároky na technické a technologické vybavení společností - jste připraveni na novou éru práce?

Stáhnout