Nadání a dovednosti

Spolupráce s Nadání a dovednosti o.p.s.

 

Jsme hrdí na to, že jsme se stali partnery neziskové organizace Nadání a dovednosti o.p.s., která pomáhá mladým lidem z dětských domovů a ze sociálně znevýhodněného prostředí splnit si své kariérní sny. 

Co přesně je posláním organizace Nadání a dovednosti o.p.s.?

Především, předávat zkušenosti a vědomosti dětem a mladým lidem, kteří to v životě zatím neměli jednoduché, aby tak získali snadnější start do samostatného života. 
Organizace pořádá dlouhodobé vzdělávací projekty, workshopy, poskytuje kariérní poradenství, zprostředkovává zahraniční výjezdy či poskytuje materiální podporu. 

V čem naše partnerství spočívá?

Hays má v České republice bohaté zkušenosti s náborem a kariérním poradenstvím. Vyčlenili jsme proto tým dobrovolníků - mentorů, který mladým lidem na začátku své profesní dráhy poskytne veškerou potřebnou součinnost, aby dokázali najít takovou práci, která je v životě bude naplňovat. 
Zájemcům o práci v oblasti HR jsme také zprostředkovali exkurzi v našich kancelářích aby si na vlastní kůži mohli vyzkoušet, jak takový den ve světě náboru vypadá. 

Mladí lidé, kteří se na Nadání a dovednosti o.p.s. obracejí, mají různé talenty, různé sny a různé životní cíle. Pokud by i vaše společnost chtěla přispět k jejich naplnění a nabídnout exkurzi ve vašich prostorách a ukázat, jak které povolání vypadá v realitě, neváhejte se obrátit na koordinátora projektu za Hays, Tomáše Chromíka, popřípadě přímo ředitelku organizace Lindu Hurdovou.
 

CZ_promoblocks_nadani-a-dovednosti

CZ_RB_Nadání a dovednosti

Nadání a dovednosti - projekt Rozhled

Projekt Rozhled nabízí mimo jiné příležitost mladým lidem poznat prostředí firem a seznámit se s pracovní náplní na různých rolích.