Business Services new

Business Services

Vítejte v Hays Business Services

Naši konzultanti Vám pomohou se získáním nových kariérních příležitostí v centrech sdílených služeb napříč obory:  v oblasti financí a účetnictví, logistiky, HR, nákupu, IT, zákaznickém servisu a mmoho dalších. Řada těchto rolí nabízí možnost aktivního využití hned několika cizích jazyků.

Díky dlouhodobým a pevným vztahům, které si udržujeme s našimi klienty, Vám můžeme nabídnout pozice, které budou nejlépe vyhovovat vašim zkušenostem a schopnostem. Spolupracujeme s nadnárodními společnostmi i menšími lokálními firmami.

 
 
 
 
 
Zobrazit všechny pracovní nabídky

CZ_Specialism_promoblocks

Kariérní poradenství

Rozhodli jste se pro kariérní změnu? Připravili jsme pro vás souhrn tipů a doporučení, jak postupovat v jednotlivých fázích celého procesu. 

Blog

Jak překonat výzvy při práci na dálku, jak poznat, že moje práce je pro Vás ta pravá nebo jak se připravit na nejčastější otázky na pohovoru - to a mnohem více zodpoví články v našem blogu.

Vzor CV

Nejste si jisti, zda váš životopis splňuje vše, abyste byli pozváni do výběrového řízení? Zde si můžete stáhnout vzor CV k doplnění a získat několik rad k jeho přípravě, abyste uspěli.

Průvodce pohovorem

Dokonalá příprava je součástí úspěchu: stáhněte si průvodce pohovorem a nenechte se ničím zaskočit.

HaysSearchForm Portlet

CZ_RB_JobAlerts

Upozornění na pozice

Vytvořte si upozornění na pozice a nechte si posílat nejnovější pozice přímo do vašeho e-mailu.

CZ_RB_ReferAFriend

Doporučte známého

Doporučte nám vašeho známého jako uchazeče pro naše volná místa a získejte lákavou odměnu.

CZ_RB_Response

Hays Response

Pozice v HR, právu, administrativě, centrech sdílených služeb, retailu, hospitality nebo dočasné zaměstnání vyžadují často rychlé a pružné jednání. To nabízíme pod značkou Hays Response.