Účetnictví a finance

Účetnictví a finance

Vítejte v Hays Accountancy & Finance

Ať už svou kariéru v oblasti financí a účetnictví začínáte nebo jste zkušeným odborníkem, nabídneme Vám řadu zajímavých pracovních příležitostí napříč obchodním zaměřením firem. 

Role v účetnictví, zpracování mezd, v kontrolingu, daně, finanční management - to je jen stručný přehled pozic, které obsazujeme nejčastěji.

Spolupracujeme s nadnárodními společnostmi i menšími lokálními firmami.Dbáme na osobní přístup ke každému uchazeči a záleží nám na tom, aby Vaše nová pozice byla pro Vás tou nejlepší volbou. 

Díky dlouhodobým a pevným vztahům, které si udržujeme s našimi klienty, Vám můžeme nabídnout pozice, které budou nejlépe vyhovovat vašim zkušenostem a schopnostem.

 
 
 
 
 
Zobrazit všechny pracovní nabídky

CZ_Specialism_promoblocks

Kariérní poradenství

Rozhodli jste se pro kariérní změnu? Připravili jsme pro vás souhrn tipů a doporučení, jak postupovat v jednotlivých fázích celého procesu. 

Blog

Jak překonat výzvy při práci na dálku, jak poznat, že moje práce je pro Vás ta pravá nebo jak se připravit na nejčastější otázky na pohovoru - to a mnohem více zodpoví články v našem blogu.

Vzor CV

Nejste si jisti, zda váš životopis splňuje vše, abyste byli pozváni do výběrového řízení? Zde si můžete stáhnout vzor CV k doplnění a získat několik rad k jeho přípravě, abyste uspěli.

Průvodce pohovorem

Dokonalá příprava je součástí úspěchu: stáhněte si průvodce pohovorem a nenechte se ničím zaskočit.

HaysSearchForm Portlet

CZ_RB_JobAlerts

Upozornění na pozice

Vytvořte si upozornění na pozice a nechte si posílat nejnovější pozice přímo do vašeho e-mailu.