Logistika & Nákup

Logistika & Nákup

Pracovníci ve skladu  

Hays Procurement & Logistics patří k jedné z nejrychleji rozvíjející se specializací v naši společnost, kdy jsme úspěšně zprostředkovali pracovní uplatnění téměř sedmdesátce specialistů v této oblasti. Na základě vývoje trhu v roce 2011 očekáváme nárůst úspěšnosti minimálně o 30%.
Jsme tu pro Vás a společně jsme schopni vzbudit zájem našich klientů - Vašich budoucích zaměstnavatelů.

Poslání divize Hays Procurement & Logistics spočívá v efektivním vyhledáváním specialistů v tomto oboru. prostřednictvím poptávek ze strany nadnárodních, ale i lokálních klientů, jsme schopni doporučit odpovídající profesní uplatnění na celém území České republiky.
Naše znalosti a dlouholeté zkušenosti v oboru nám umožňují pro Vaši osobu zaručit efektivitu výběru vhodné pracovní pozice u konkrétních zaměstnavatelů.

Zobrazit všechny pracovní nabídky

HaysSearchForm Portlet

CZ_RB_Poradenstvi

Kariérní poradenství

Nejste si jisti, jak správně napsat životopis nebo průvodní dopis? Chcete vědět, jak nejlépe zapůsobit na pohovoru? Přečtete si naše tipy pro vaši úspěšnou kariéru.

CZ_RB_Response

Hays Response

Pozice v HR, právu, administrativě, centrech sdílených služeb, retailu, hospitality nebo dočasné zaměstnání vyžadují často rychlé a pružné jednání. To nabízíme pod značkou Hays Response.

CZ_RB_ReferAFriend

Doporučte známého

Doporučte nám vašeho známého jako uchazeče pro naše volná místa a získejte lákavou odměnu.