Register a vacancy main

Registrujte volná pracovní místa u Hays

Obsazujete volné pracovní pozice ve Vaší společnosti? Jsme tu pro Vás, abychom Vám pomohli s náborem a doporučili prověřené uchazeče, kteří budou odpovídat Vašim představám a požadavkům.

Zabýváme se vyhledáváním a náborem kvalifikovaných zaměstnanců na trvalý i dočasný pracovní poměr či na projektové role. Abychom byli v naší práci efektivní, využíváme a kombinujeme řadu zdrojů, včetně vlastní mezinárodní databáze uchazečů, týmů specializovaných na přímé vyhledávání či sociálních sítí. 
 

Proč spolupracovat s Hays?

Hays je leaderem v oblasti specializovaného náboru. Na českém pracovním působíme více než 25 let a vyhledáváme uchazeče napříč senioritou v mnoha odvětvích. Každý z našich odborných konzultantů je specialistou na danou oblast, dbáme na neustálé vzdělávání všech našich kolegů, abychom pro Vás získali ty nejlepší talenty – bez ohledu na to, jak obtížnou pozici právě obsazujete. Kromě náboru zajišťujeme také řadu dalších služeb, abychom Vám byli důvěryhodným a spolehlivým partnerem pro řízení lidských zdrojů v jakékoliv situaci.

Register a vacancy form

Registrovat pracovní pozici

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Potvrzuji, že jsem se seznámil/a a souhlasím s Podmínkami užití webu. Vyplněním tohoto formuláře prohlašuji, že jsem se seznámil/a a souhlasím se Zásadami ochrany osobních údajů.