Outsourcing náboru zaměstnanců / RPO

Recruitment Process Outsourcing / RPO

Co je RPO a jak funguje?


Recruitment process outsourcing (RPO) je jedním z komplexních a nejefektivnějších řešení interního náboru, který celý nebo zčásti přenášíte na externího dodavatele. 

Naši dedikovaní zaměstnanci po dobu projektu pracují na náboru exkluzivně pouze pro Vás, a reprezentují výhradně Váš brand. Stanou se na určitou dobu součástí Vašeho interního náborového týmu, pracují společně s Vámi (z kanceláře nebo na dálku), přímo spolupracují s liniovými manažery a utvářejí s Vámi Vaši firemní kulturu.  

Outsourcing náboru s Hays přináší Vaší společnosti vysokou efektivitu, a zároveň pomáhá uspořit významnou část nákladů na nábor. Získáte přístup ke kvalifikovaným talentům, s využitím zkušeností, nástrojů a know-how a zkušenostem společnosti Hays. To vše v souladu s Vaší interní personální strategií. 
 
 
 

Kdy RPO využít a jaké benefity přináší?


Hays RPO projekt je variabilní a šitý na míru Vašim potřebám – ať už potřebujete posílit Vaše HR oddělení o jednoho zkušeného recruitera, nebo Vás čeká masivní nábor a využijete celý externí talent acquisition tým. 
 
Řeší vaše firma tyto situace? Pak se RPO nabízí jako vhodné řešení:
 
 
 
 
 
Můžeme Vás podpořit v HR marketingu a vyhledávání těch správných talentů i v zastřešení celého recruitmentu od A do Z např. včetně talent management strategie či implementace ATS systému, a to v jedné lokalitě či napříč několika zeměmi. 
 
 
 
O výhodách outsourcingu náboru jsme hovořili také v rozhovoru pro časopis HR forum z října 2023, který si můžete přečíst zde.
 
 

Další komplexní náborová řešení: MSP a Regionální projekty


Hledáte profesionálního a etablovaného partnera v oblasti managementu externích lidských zdrojů? Hays je zkušeným poskytovatelem MSP programů. V rámci MSP (Managed Service Provider) převezmeme koordinaci a postaráme o veškeré procesy sourcingu, administrace a spolupráce se specialisty, dodavateli a konzultanty na Vaše projekty. 

Pro společnosti s mezinárodním působením nabízíme možnost regionální spolupráce zastřešené centrální smlouvou s vícero pobočkami Hays. Ušetříte čas jednáním s jednotlivými pobočkami v daných zemích a zvýšíte úspěšnost náboru díky koordinaci aktivit dedikovaným key account managerem. 
 

CZ_RB_Social

Spojte se s námi na sociálních sítích

    

RPO_Kontaktujte nás

Chcete se o RPO dozvědět více? Kontaktujte nás!


Klára Hrubá
Commercial Director
M: +420 778 421 849
E: hruba@hays.cz