Management Hays Czech Republic s.r.o.

Management Hays Czech Republic s.r.o.

Seznamte se s naším managementem; pokud vás zajímají detaily možné spolupráce a více informací o našich službách, neváhejte nás kontaktovat.
 

CZ_Management Hays

Klára Hrubá
Commercial Director

M: +420 778 421 849
E: hruba@hays.cz
 
Klára pracuje v Hays od roku 2014 a své předchozí pracovní zkušenosti nasbírala převážně v oblasti IT recruitmentu. V Hays nyní působí na pozici Commercial Director, je zodpovědná především za rozvoj nových a strategických klientů a služby RPO a MSP.

Pavel Moravec
Director of Financial Services CEE

M: +420 732 165 735
E: moravec@hays.cz
 
Pavel nastoupil do interního finančního oddělení společnosti Hays v roce 2005 na pozici Financial Controller. V současné době působí na roli regionálního finančního ředitele pro Maďarsko, Rumunsko a Českou Republiku.
 
 

Martina Papoušková
Section Manager

Temporary Services, Accountancy & Finance, Life Sciences
M: +420 777 440 793
 
Martina pracuje v Hays od roku 2018 a měla možnost vyzkoušet si v rámci společnosti řadu rolí, od interního náboru, přes oblast dočasného zaměstnávání a business development až po svou současnou pozici manažera sekce. V Hays zastřešuje týmy Temporary Staffing, Accountacy&Finance a Life Sciences, věnuje se také Outplacementu a rozvoji klíčových klientů.

Jan Nezkusil
Section Manager

Engineering, Logistics, Sales&Marketing + Brno branch
M: +420 606 781 461
E: nezkusil@hays.cz
 
Jan nastoupil do Hays v roce 2021. V oblasti recruitmentu pracuje převážnou část své profesní kariéry, převážně se zaměřením na oblast automotive a inženýring. Má rovněž rozsáhlé zkušenosti s přímým vyhledáváním specializovaných uchazečů a manažerů.

Ondřej Litavský
IT Contracting Manager

M: +420 773 746 532
E: litavsky@hays.cz
 
Ondřej nastoupil do Hays v roce 2017 na pozici Account Manager pro divizi IT Contracting a jeho primárním cílem byla akvizice nových klientů. V průběhu své kariéry v Hays postoupil v rámci týmu na seniorní pozici a nyní vede celý tým obchodníků i recruiterů.

CZ_RB_Social

Spojte se s námi na sociálních sítích

    

CZ_RB_RegisterJob

Registrujte pracovní nabídku

Vyplněním jednoduchého formuláře nám zašlete svou poptávku - rychle a pohodlně. Odborný konzultant Hays Vás bude kontaktovat do 24 hodin.

CZ_RB_Salary guides

Mzdové průzkumy

Stáhněte si aktuální mzdový průzkum pro letoční rok a získejte informace o trendech v konkrétních sektorech a úrovních mezd nabízených na jednotlivých rolích.