Nemovitosti & pronájmy

Nemovitosti & pronájmy

Vítejte v Hays Property


Hays Construction & Property je specializované náborové odvětví pro oblast stavebnictví, projektování , realitního poradenství, investic a správy nemovitostí. V České republice působí od roku 2002. Zkušení konzultanti, kteří v Hays Construction & Property pracují již od 2004, intenzivně komunikují s kolegy v Polsku, Maďarsku a Velké Británii a jsou tak schopni Vám nabídnout informace nejen z lokálního trhu.
Mezi naše stálé klienty Hays Constuction & Property patří developerské a investiční společnosti, stavební firmy, architekti, realitní konzultační společnosti, ale i banky, investiční fondy a správcovské firmy. Také spolupracujeme s klienty, kteří se specializují v jiných oborech, avšak mají i oddělení expanze, výstavby, nebo správy nemovitostí.

Umísťujeme kandidáty na trvalý pracovní poměr v oblastech architektury, stavebnictví, výstavby a stavebního dozoru, správy a údržby nemovitostí, realitního a investičního poradenství. 
Nabízíme pozice všech úrovní a zkušeností, např.: Realitní Agent/ Manažer, Oceňovatel nemovitostí, Investiční Manažer, Správce nemovitostí, Asset Manažer, Akviziční/ Portfolio Manažer, Projekt Manažer, Development Manager, Kalkulant/ Rozpočtář, TZB specialista , Stavbyvedoucí, Architekt, ale i odborníci do vysokého managementu. 

Díky proaktivnímu přístupu, naši specialisté neustále monitorují trh a vyhledávají ty nejvhodnější kandidáty a nové pracovní příležitosti. Jako náš klient oceníte rychlost a efektivitu naší spolupráce. 

 

Nemovitosti, pronájmy a investice 
Pro investiční fondy, developerské firmy, realitní konzultační společnosti ale i majitelé nemovitostí vyhledáváme specialisty se zaměřením na pronájmy a prodej nemovitostí, oceňování a investiční poradenství. Mezi naše klienty patří i bankovní instituce, pro které hledáme zkušené odborníky ve financování nemovitostí.

CZ_RB_JobAlerts

Upozornění na pozice

Vytvořte si upozornění na pozice a nechte si posílat nejnovější pozice přímo do vašeho e-mailu.

CZ_Specialism_promoblocks

Kariérní poradenství

Rozhodli jste se pro kariérní změnu? Připravili jsme pro vás souhrn tipů a doporučení, jak postupovat v jednotlivých fázích celého procesu. 

Blog

Jak překonat výzvy při práci na dálku, jak poznat, že moje práce je pro Vás ta pravá nebo jak se připravit na nejčastější otázky na pohovoru - to a mnohem více zodpoví články v našem blogu.

Vzor CV

Nejste si jisti, zda váš životopis splňuje vše, abyste byli pozváni do výběrového řízení? Zde si můžete stáhnout vzor CV k doplnění a získat několik rad k jeho přípravě, abyste uspěli.

Průvodce pohovorem

Dokonalá příprava je součástí úspěchu: stáhněte si průvodce pohovorem a nenechte se ničím zaskočit.

HaysSearchForm Portlet