Trvalé zaměstnávání

Trvalé zaměstnávání
Správní uchazeči pro vaši společnost

 


Firma je tak silná, jako jsou její lidé. Naším posláním je zajistit, abyste ve svém týmu měli jen ty nejlepší.
 
Pokud chcete rozšířit svůj tým o zaměstnance do trvalého pracovního poměru, můžeme vám před vytvořením zakázkové náborové kampaně pro vaši organizaci nabídnout odborné poradenství, abychom společně identifikovali vaše přesné požadavky a časové rámce.

Každý den pomáháme společnostem budovat týmy, které potřebují k plnění svých obchodních cílů.

Poskytujeme komplexní 360 ° podporu firmám, které hledají uchazeče na trvalý pracovní poměr.

Co můžete očekávat?
 
  • Prvotní získávání informací o vašich potřebách a navržení vhodného postupu
  • Cílené oslovování kandidátů
  • Podrobné zhodnocení přihlášených uchazečů
  • Organizaci schůzek s nejvhodnějšími kandidáty
  • Průběžný kontakt a získávání zpětné vazby

Váš konzultant s vámi bude v pravidelném kontaktu, aby vám tak zprostředkoval přístup k široké škále služeb společnosti Hays a naší rozsáhlé databázi plně prověřených a vyhovujících odborníků, kteří hledají uplatnění na trvalý pracovní poměr.
 
Ke každému náborovému procesu přistupujeme individuálně a navrhujeme řešení, která nejlépe vyhoví vašim unikátním potřebám. Díky tomu získáte kvalitnější výběr kandidátů. V rámci tohoto procesu získáte detailní informace o těch uchazečích, kteří skutečně odpovídají vámi specifikovaným požadavkům.
 

Najdeme ty nejlepší kandidáty na trhu

 
Hledá i Vaše společnost talentované zaměstnance? Můžeme pomoci. Jsme odborníkem na řadu specializací a každý den hovoříme s profesionály se zkušenostmi a kompetencemi, které vám mohou pomoci dosáhnout vašich obchodních cílů.
 
Poptáváte právě zaměstnance, chcete získat více informací o našich službách nebo si nezávazně pohovořit o tom, jak bychom právě vám mohli pomoci? Vyplňte formulář nebo nám pošlete e-mail na adresu prague@hays.cz a my vás budeme co nejdříve kontaktovat.

Těšíme se na naši budoucí spolupráci!

CZ_RB_Social

Spojte se s námi na sociálních sítích

    

CZ_RB_RegisterJob

Registrujte pracovní nabídku

Vyplněním jednoduchého formuláře nám zašlete svou poptávku - rychle a pohodlně. Odborný konzultant Hays Vás bude kontaktovat do 24 hodin.

CZ_RB_Response_clients

Hays Response

Rychlá reakce na vaše náborové potřeby v HR, administrativě, právu, Business services, retailu nebo dočasné zaměstnávání. To je Hays Response.