Zkušení kandidáti pro vaši společnost

Tato stránka využívá soubory cookies. Pokud budete pokracovat dále, souhlasíte tak s jejich využítím, zmenit nastavení cookies však mužete kdykoliv.

Služby pro zaměstnavatele

V Hays se zabýváme se vyhledáváním pracovníků na kvalifikovaná pracovní místa, od juniorů přes specialisty až po manažerské pozice, napříč obory a specializacemi.  

Employers_840.png

Právě systém specializací je v Hays unikátní. Týmy odborných konzultantů se cíleně věnují svěřenému segmentu, jsou v daném oboru proškoleni a dbáme na jejich systematické dovzdělávání. Konzultanti mají podrobný přehled o vývoji pracovního trhu v dané specializaci, o aktuálních trendech, proto Vám mohou poskytnout validní informace a doporučit to nejlepší řešení vašich náborových potřeb. 

Pomůžeme Vám najít uchazeče na kvalifikovaný pracovní místa napříč obory a specializacemi, na trvalý i dočasný pracovní poměr. Potřebujete know-how pro váš nový IT projekt? Využijte služby zprostředkování IT kontraktora a získejte profesionála, který vám přinese potřebnou odbornost a může zaškolit váš tým.
Kromě standardního databázového vyhledávání nabízíme také službu přímého vyhledávání, naplánování a organizaci outplacement programů či outsourcing náboru specialistů (RPO). 

Obory naší specializace

Admin_button.pngExe_button.pngLS_button.pngRET_button.png
BKG_button.pngENG_button.pngLOG_button.pngCP_button.png
BS_button.pngITC_button.pngMKT_button.pngAF_button.png
TEMP_button.pngIT_button.pngSales_button.pngVyroba_button.png
Energy_button.pngHR_button.pngPravo_button.pnghealthcare_button.png

Více informací o našich službách najdete v pravém menu.

HJ16_2_380x160.png

Hays Journal Issue 16

Aktuální vydání časopisu Hays Journal je vám k dispozici: nejnovější trendy v HR, výzkumy, rozhovory a tipy pro HR odborníky.

Číst Hays Journal 16
Hays_global_SG_380x160_.png

MZDOVÉ PRŮZKUMY HAYS

Mzdové průzkumy z různých zemí světa na jednom místě: klikněte zde a získejte informace o mzdových trendech u nás i v zahraničí

Hays Global Salary Guides
RPOMadeSimple_380x160.png

RPO MADE SIMPLE

Připravili jsme pro vás podrobného průvodce světem outsourcingu náborových služeb. Praktické informace vám budeme představovat postupně, v 6 částech tohoto projektu.

RPO Made Simple Guide
|

Zaregistrujte svou pracovní nabídku

Vyplněním jednoduchého formuláře nám zašlete svou poptávku - rychle a pohodlně. Odborný konzultant Hays Vás bude kontaktovat do 24 hodin.

Budeme Vás kontaktovat co nejdříve.

Podpořte s námi SOS dětské vesničky