Služby pro zaměstnavatele

Služby pro zaměstnavatele

V Hays se zabýváme se vyhledáváním pracovníků na kvalifikovaná pracovní místa, od juniorů přes specialisty až po manažerské pozice, napříč obory a specializacemi.  

Tým na jednání v kanceláři

Právě systém specializací je v Hays unikátní. Týmy odborných konzultantů se cíleně věnují svěřenému segmentu, jsou v daném oboru proškoleni a dbáme na jejich systematické dovzdělávání. Konzultanti mají podrobný přehled o vývoji pracovního trhu v dané specializaci, o aktuálních trendech, proto Vám mohou poskytnout validní informace a doporučit to nejlepší řešení vašich náborových potřeb. 

Pomůžeme Vám najít uchazeče na kvalifikovaná pracovní místa napříč obory a specializacemi, na trvalý i dočasný pracovní poměr. Potřebujete know-how pro váš nový IT projekt? Využijte služby zprostředkování IT kontraktora a získejte profesionála, který vám přinese potřebnou odbornost a může zaškolit váš tým. 
Pozice v administrativě, HR, právu, v centrech sdílených služeb, v retailu nebo dočasné pozice - to vše je často spojeno s potřebou rychlého a pružného jednání. To Vám nabízíme pod značkou Hays Response.

Kromě standardního databázového vyhledávání nabízíme také službu přímého vyhledávání, naplánování a organizaci outplacement programů či outsourcing náboru specialistů (RPO). 

Obory naší specializace:

AdministrativaExekutivaLife Sciences Retail & Hospitality
BankovnictvíInženýring LogistikaStavebnictví a reality
Business ServicesIT Contractingmarketingúčetnictví a finance
dočasné zaměstnáváníIT & TelcoObchod Výroba
EnergetikaLidské zdrojePrávoZdravotní péče

 

Více informací o našich službách najdete v pravém menu.

add this

|

CZ_RB_RegisterJob

Registrujte pracovní nabídku

Vyplněním jednoduchého formuláře nám zašlete svou poptávku - rychle a pohodlně. Odborný konzultant Hays Vás bude kontaktovat do 24 hodin.

CZ_RB_Social

Spojte se s námi na sociálních sítích

    

CZ_RB_Response_clients

Hays Response

Rychlá reakce na vaše náborové potřeby v HR, administrativě, právu, Business services, retailu nebo dočasné zaměstnávání. To je Hays Response.