Služby pro zaměstnavatele

Náborové zaměstnanců a HR služby pro firmy

V Hays se zabýváme se vyhledáváním pracovníků a náborem zaměstnanců na kvalifikovaná pracovní místa, od juniorů přes specialisty až po manažerské pozice, napříč obory a specializacemi.  

Hledáte zaměstnance? Nábor nových zaměstnanců je náročnou výzvou pro mnoho zaměstnavatelů, zejména v některých specifických oborech, které se potýkají s nedostatkem talentů. V Hays se týmy odborných konzultantů cíleně věnují svěřenému segmentu, mají přehled o aktuálních trendech a proto Vám mohou doporučit to nejlepší řešení vašich náborových potřeb.

Vyhledáme pro vás odborníky na trvalý i dočasný pracovní poměr, najmeme IT kontraktora či oslovíme zkušené experty prostřednictvím služby executive search.

Nábor ovšem není jedinou HR disciplínou. Ať už se vaše společnost potýká s jakýmikoli výzvami v oblasti řízení pracovních sil, můžeme Vám pomoci. Kompletní nabídku našich HR služeb si můžete prohlédnout níže a neváhejte nás kontaktovat pro více informací.

CZ_Clients_Promoblocks

Trvalé zaměstnávání

Vyhledáme a zprostředkujeme kvalifikované pracovníky a specialisty na vaše volné pozice napříč obory na plný úvazek. 

Dočasné přidělení zaměstnanců

Přidělení pracovníků v případě chybějícího headcountu, zajistíme odborníky na dočasné projekty, zástupy za mateřskou dovolenou či dlouhodobou nemoc.

IT Contracting

Zprostředkujeme vám zkušené a flexibilní externisty na vaše IT projekty, postaráme se o komplexní administrativu i jejich výplaty.

RPO & MSP

Outsourcing náboru zaměstnanců je vhodným a ekonomickým řešením pro dlouhodobé či objemné nábory, kdy kapacita vašeho interního týmu nemusí stačit.

Mzdové průzkumy na míru

Udržte si konkurenceschopnost na pracovním trhu - provedeme analýzu mezd na pracovních pozicích, v sektorech a lokalitách, které si sami určíte. 

Executive search

Executive search, nebo také přímé vyhledávání odborníků, specialistů i manažerů, je efektivním řešením, jak obsadit klíčové a strategické role ve vaší firmě.

Outplacement

Nevyhnete se z důvodu organizačních změn propouštění? Zvyšte šance dotčených zaměstnanců na jejich další uplatnění pomocí na míru ušitého outplacement programu.

Outsourcing řízení externistů

Správa a administrace dočasných pracovníků, kontraktorů a dalších externistů je časově, organizačně i finančně náročný proces. Svěřte jej spolehlivému partnerovi.

Registrujte pracovní nabídku

Registrujte u nás vaši volnou pracovní pozici, rychle a jednoduše. Brzy se s Vámi spojíme a probereme společně detaily naší spolupráce.

CZ_RB_Client_Specialisms

Naše specializace

Administrativa      
Bankovnictví                       
Business Services                    
Finance & účetnictví
HR & právo
Inženýring & výroba
IT & Telco
IT Contracting
Life Sciences  
Logistika
Marketing
Obchod
Stavebnictví & reality   
 

CZ_RB_Management

Poznejte náš management tým

Seznamte se s týmem našich manažerů a neváhejte se na nás obrátit pro více informací o našich službách.

CZ_RB_RegisterJob

 

Registrujte pracovní nabídku

Hledáte zaměstnance? Spojte se s námi, abychom společně vyřešili vaše náborové potřeby.

CZ_RB_Salary guides

Mzdové průzkumy

Stáhněte si aktuální mzdový průzkum a získejte přehled o trendech a mzdách v jednotlivých sektorech. 

CZ_RB_Social

Spojte se s námi na sociálních sítích