Energetika

Energetika

Energetika  

Oblast energetiky považujeme za unikátní odvětví na trhu. Využíváme svých celosvětových expertních znalostí a otevíráme nově specializovanou divizi Energy, Oil & Gas. Naši konzultanti využívají globální sítě společnosti Hays k tomu, aby byli schopni kvalifikovaně identifikovat jak odborníky pro společnosti působící ve všech oblastech energetiky.

Působíme v sektorech nukleární, obnovitelné a tradiční výroby elektrické energie, energetických sítí, Oil&Gas (upstream, downstream). Zároveň se zaměřujeme na vyhledávání specialistů v oboru dodávky vody a plynu, výrobu a technologie, audit a servis v energetice.
Naší prioritou je být pro Vás cenným zdrojem informací k dosažení Vašeho cíle na pracovním trhu. Klademe důraz na osobní přístup se zárukou důvěrného nakládání s osobními daty.

CZ_RB_RegisterJob

Registrujte pracovní nabídku

Vyplněním jednoduchého formuláře nám zašlete svou poptávku - rychle a pohodlně. Odborný konzultant Hays Vás bude kontaktovat do 24 hodin.

CZ_RB_Response_clients

Hays Response

Rychlá reakce na vaše náborové potřeby v HR, administrativě, právu, Business services, retailu nebo dočasné zaměstnávání. To je Hays Response.