PROČ SPOLUPRACOVAT
S NÁMI?

Měníme budoucnost náboru technologických profesí

Pro technické talenty v dnešní době neexistují na trhu žádné hranice, ani tempo změn ve společnostech není ničím omezeno.

Kontinuálně budujeme a udržujeme si kvalitní síť kontaktů, která je v této digitální éře nezbytná. Naší ambicí je pomoci Vám dosáhnout Vašich cílů a propojit odborníky s technologickými dovednostmi s těmi správnými společnostmi. Spolupráci se zaměstnavateli stavíme na základě dlouholetých dobrých vztahů, což Vám otevírá bezkonkurenční přístup k jedinečným informacím, které Vám v průběhu naší spolupráce budeme poskytovat.

Lidé, kteří přinášejí změnu do světa technologií

Naše poznatky pramení ze zkušeností, informací a dat, která získáváme díky investicím do nových technologií a systémů. Naše průzkumy, které provádíme, umožňují našim zákazníkům mít stále aktuální přehled o tom, jak vypadá trh  s technologiemi a jaké budou dovednosti zítřka.

Víme, že na dynamickém trhu, jako je ten technologický, je ještě důležitější včas zajistit společnostem ty nejtalentovanější pracovníky, kteří mohou udělat skutečné změny. Strávili jsme mnoho let vytvářením kvalitní databáze kvalifikovaných a schopných kandidátů. Získáváte tak přístup k dovednostem dneška i zítřka.

Jste náš partner a společně můžeme pracovat na tom, aby Vaše podnikání rostlo a nabývalo na významu díky našim jedinečným zkušenostem, které přesně míří na konkrétní odvětví a technologie. Jsme důvěryhodným parterem různých společností po celém světě. Ať už potřebujete odborníka či celý nový tým, my známe lidi, kteří dokáží přinést změnu.
Responsive Image
Responsive Image

Váš kariérní partner pro život

Hays Technology je celoživotním kariérním partnerem tisícům technologických odborníků po celém světě. Nabízíme řadu exkluzivních pracovních příležitostí, odbornost a podrobné znalosti profesních odvětví a rolí. Nabízíme jednoduchý konzultační proces.

Nabídneme Vám ty nejlepší pracovní příležitosti odpovídající Vašim konkrétním dovednostem, a to díky našim kontaktům z řad kvalitních a prověřených zaměstnavatelů. Jako náš partner máte jistotu, že naším cílem je zajistit Vám nejlepší služby, způsobem jasně čitelným a důvěryhodným a pomoci Vám udělat ta nejlepší rozhodnutí pro Vaši kariéru.

Naším úkolem je dotvářet technologický svět tím, že zajistíme chybějící dovednosti tam, kde jsou právě potřeba. Díky naší odbornosti a přístupu k inovacím podporujeme vznik nových rolí. Naši kandidáti, klienti i zaměstnanci tak mohou vytvářet novou a lepší budoucnost pracovního trhu. Jsme Hays Technology.