KOMPLEXNÍ SVĚT
INTEGRACE
A INTERAKCE

Rychlý nárůst v oblasti cloudu, inovace stávajících systémů, rozvoj umělé inteligence, proměňující se očekávání zákazníků a další faktory vytvářejí stále komplexnější svět ERP a CRM systémů.

Potřebujete se proto dostat k prvotřídním specialistům ERP a CRM, kteří zajistí vyšší produktivitu Vaší společnosti, zážitky ušité přesně na míru Vašim zákazníkům a konkurenční výhodu pro Vaši společnost.

Bude to ještě trošku složitější. Od toho jsme tu my.

Najdeme Vám talenty, které potřebujete

Naše zkušenosti nám umožňují projít touto džunglí. Spolupracovali jsme s různými společnostmi v soukromém sektoru, velkými i malými, na různých typech modernizace a zavádění ERP a CRM.

Jsme ve styku s talentovanými lidmi napříč širokým spektrem ERP a CRM prostředí, SAP, Oracle, Dynamic a Salesforce.  Takže, ať už potřebujete do svého týmu jakéhokoliv specialistu, my už jsme s ním pravděpodobně hovořili. 

Můžete nám zavolat nebo poskytnout své kontaktní údaje a my Vám zavoláme zpátky.

  • Potvrzuji, že jsem se seznámil/a a souhlasím s Podmínkami užití webu. Vyplněním tohoto formuláře prohlašuji, že jsem se seznámil/a a souhlasím se Zásadami ochrany osobních údajů.

Responsive Image
  Tradiční dodavatelské řetězce, způsoby práce a očekávání zákazníků, to vše se zpřetrhalo a transformační programy ERP a CRM jsou v první linii této přeměny.

Jako důvěryhodný partner společností v soukromém sektoru, jsme zvyklí v jednu chvíli pracovat na rozsáhlých ERP programech, zároveň pomáhat utvářet tým v menších podnicích při zavádění jejich prvních ERP nebo CRM systémů, a ve stejný moment pracovat na tomtéž ve start-up či scale-up firmách.

Máme potřebné zkušenosti, sítě talentů a samozřejmě své vlastní pokročilé ERP a CRM systémy, které Vám pomohou uspět.  
Matěj Vondráček
IT Team Supervisor

Zodpovíme Vaše dotazy ohledně ERP a CRM

Jaké jsou největší trendy ERP a CRM v roce 2021?

Kde máme začít? Děje se toho tolik! Mnoho společností se dere kupředu pomocí modernizace starších ERP systémů, aby mohly splnit nové požadavky zákazníků. Ukazuje se, že cloud ERP zcela mění situaci a zavádí se rychlým tempem, protože mnoho společností opouští model lokálně nainstalovaného softwaru.
 
Umělá inteligence (AI) a strojové učení bude nadále nedílnou součástí ERP a CRM systémů, což umožní lepší optimalizaci firemních procesů, dokonalejší přizpůsobení se individuálním požadavkům a lepší spojení se zákazníky, například použitím chatbotů.  Abyste se posunuli kupředu, investicím do těchto oblastí se nejspíše nevyhnete.
 
„Low code“ a „no code“ CRM a ERP systémy se také začínají více využívat, jelikož umožňují dokonalejší přizpůsobení a vyhovění individuálním požadavkům uživatelů ERP a CRM, kteří nejsou technicky založení.

Je v současné době těžké najít odborníky na ERP a CRM?

Rozhodně. Ale pro nás je to výzva! Projekty digitální transformace zrychlily tempo, obzvlášť u společností s rozsáhlou IT infrastrukturou.
 
To znamená, že bude trošku složitější zajistit si ty správné lidi, obzvlášť takové, kteří mají zkušenosti s nejnovějšími technologiemi, jako jsou realizace SAP S/4HANA nebo schopnosti umělé inteligence jako je Salesforce Einstein.

Jaké jsou hlavní technické dovednosti, které jsou v roce 2021 potřeba v oblasti ERP a CRM?

Bude těžké zajistit si odborníka pro implementace cloudu, jelikož poptávka napříč společnostmi různých velikostí výrazně vzrostla.
 
Zaměstnavatelé hledají odborníky se zkušeností v nových oborech jako je umělá inteligence, prediktivní analytika a robotická procesní analýza, což znamená velký boj o tyto experty. Budete muset jednat rychle, abyste je získali.

Jaké měkké dovednosti mám hledat u odborníků v oblasti ERP a CRM?

V rámci ERP jsou zcela nezbytné dovednosti v oblasti řízení změn. Jen tak úspěšně dosáhnete implementaci či upgrade ERP.  S tím souvisí také silné komunikační a manažerské dovednosti.
 
Tyto měkké dovednosti jsou nezbytné i pro role v CRM, obzvlášť schopnost komunikovat poutavou formou s lidmi, kteří nejsou technicky založení.

Jak vypadá typická mzda zaměstnanců z oblasti ERP a CRM?

Informace o mzdách odborníků v oblasti ERP & CRM naleznete v mzdovém průzkumu Hays.