POSTARÁME SE O VAŠE
TECHNOLOGICKÉ
KONTRAKTORY

Provozní modely, aplikace, sítě, pracovní postupy, to vše se rychle mění a klade velké požadavky na infrastrukturu, pracovní sílu a systémy společnosti. Abyste všechny tyto požadavky splnili, potřebujete rychle získat ty nejlepší a nejzkušenější IT kontraktory.

A k tomu právě slouží náš Managed Service Programme (MSP). Zajistíme Vám přístup ke kvalitním IT kontraktorům, kteří mají zásadní vliv na to, jestli zvládnete dokončit své projekty včas, ve vysoké kvalitě, aniž byste překročili schválený rozpočet.

Responsive Image

IT kontraktor prostřednictvím MSP

S MSP programem Vám můžeme rychle pomoci získat všechny technické kontraktory, které potřebujete. Náš tým využívá těch nejlepších nástrojů, zdrojů a technologií, abychom Vám mohli nabídnout specializovaná řešení.

Vezmeme si na starost zajištění kvalitních kontraktorů, budeme sledovat jejich výkonnost, rychlost a starat se o řízení rizik a dodržování podmínek. Chcete se dostat k těm nejnovějším inovativním technologickým řešením, řídit efektivnost nákladů a naplno využít obratnosti pracovní síly technologických dodavatelů? Program řízených služeb MSP od společnosti Hays Vám toto vše poskytne.

Jakou přidanou hodnotu nabízí Hays MSP

Hays MSP Vám umožní získat podporu náborových expertů, kteří se specializují na technologie a vědí, jak sehnat ty nejlepší IT kontraktory. Získáte také přístup k ověřeným metodologiím, jak zadávat zakázky kontraktorům, kteří nemají trvalý úvazek, jak je zapojit a řídit.
Responsive Image

Zodpovíme Vaše dotazy ohledně Programu řízených služeb - MSP

Co to vlastně je MSP?

Program řízených služeb (MSP) se skládá  z outsourcingu náboru zaměstnanců, a zároveň také pokrývá řízení tohoto náboru, zapojení těchto zaměstnanců do procesů a kompletní související administrativu.
 
MSP může zaštítít vše od obecného řízení programů, přes monitoring a poradenství v oblasti najímání pracovníků a správy nákladů, až po řízení kontraktorů, zavádění změn a kontroly dodržování podmínek.
 
Většina poskytovatelů MSP dodává svým klientům systém řízení prodeje (VMS), který podporuje a automatizuje procesy programu MSP od poptávek až po faktury.

Jaké jsou výhody MSP, obzvláště v technologickém odvětví?

MSP Vám poskytne celou řadu výhod. Je to samozřejmě rychlý přístup k velkému množství dodavatelů, kteří Vám pomohou se zajištěním dostatečného množství pracovních sil. Ale je tu také úspora výdajů, kratší čas strávený náborem, lepší přístup k těm nejlepším talentům, kontrola rizik, lepší dodržování požadavků a nápady, které Vám pomohou učinit lepší rozhodnutí.
 
Toto vše nabývá ve světě technologií větší důležitosti.  Může být náročné, neustále se vyvíjet, růst, rychle reagovat na klíčové cíle digitální transformace na trhu, kde je nedostatek pracovníků s potřebnými dovednostmi. MSP Vám zajistí rychlý a efektivní přístup k technologickým talentům, které potřebujete, a to ve velkém měřítku.

Kolik stojí MSP u společnosti Hays?

Většina MSP se platí buď jako procentuální podíl z nákladů na zajištění pracovníků nebo jako poplatek za transakci. Avšak můžeme se domluvit i na pevné ceně či na cenovém modelu podle výkonnosti.

Jaké modely MSP se nejvíce hodí pro technologický průmysl?

Nejčastější MSP modely jsou Master Vendor MSP, Neutral Vendor MSP a Hybrid MSP. Master Vendor MSP se považuje za nejrychlejší a nejefektivnější model při náboru technických pracovníků.
 
Využívá jen jednoho dodavatele na řízení a správu Vašich náborových požadavků pro stálé i dočasné zaměstnance. Neutral Vendor MSP naopak využívá řešení, kde služby zajišťuje několik agentur. Získáte tak přístup k většímu množství specializovaných technických dovedností. Hybrid MSP je kombinace obou přístupů.
 
V nedávné zprávě o stavu globální MSP uvádí společnost Staffing Industry Analysts také nový model Contingent MSP neboli přímé vyhledávání zdrojů, které eliminuje využívání těchto agentur.

Kolik pracovníků na trvalý úvazek nebo kontraktorů bych měl mít, abych mohl využít technologické MSP?

MSP program se používá při jakémkoliv počtu zaměstnanců od 150 do 10 000. 
 
Důležitou vlastností MSP je to, že máte neustále k dispozici technické kontraktory a pracovníky, které potřebujete do svých projektů.
 
Zajistí Vám i jakéhokoliv jiného dočasného zaměstnance, kterého budete potřebovat. Pokud potřebujete velké množství technických kontraktorů, musí Vaše MSP rozumět požadavkům technologického průmyslu.

Kolik ušetřím při využívání MSP pro technologické role?

Obvykle se dá s pomocí nového MSP ušetřit něco mezi 15-20% Vašich současných výdajů za pracovníky bez trvalého pracovního poměru za rok.
 
Dosáhnete toho pomocí nástrojů kontroly nákladů jako jsou srovnávací ceníky pro všechny role, řízení marží pro všechny dodavatele, kteří nespolupracují na trvalý úvazek a optimalizace zdrojů pro všechna volná místa, jejímž výsledkem je snížení sazeb.
 
To je velmi výhodné obzvlášť, když najímáte technicky zdatné odborníky. Velká poptávka zde totiž vytváří velký tlak na běžnou úroveň rozpočtu pro nábor pracovníků.

Nejste si jisti, je pro Vás MSP tou správnou volbou?

Promluvte si o tom s námi, stáhněte si příručku pro zájemce o MSP a zjistěte vše, co potřebujete vědět.