TI NEJLEPŠÍ NEHLEDAJÍ,
ALE MY VÍME,
KDE JE NAJÍT

Inteligentní využívání nových technologií je rozhodující pro Vaše fungování nejen dnes, ale i zítra. Proto potřebujete špičkové technické vedení, které dá Vaší společnosti technologickou strategii, tolik nezbytnou pro úspěch v této nové éře.

A tady je to na nás. Neznáme nic lepšího než propojovat světy špičkových technických odborníků, kteří mají vizi, a společností, kde ji mohou uskutečnit v takové roli, která jim bude vyhovovat.

Najdeme Vám talenty, které potřebujete

Váš budoucí technologický lídr teď pravděpodobně novou práci nehledá. Z toho důvodu neustále budujeme rozsáhlou síť kontaktů a také stabilní vztahy napříč světem technologií.

Naše kontakty jsou navíc lokálního i globálního charakteru. Najdeme pro Vás ty správné lidi v místě Vašeho působení, ale dokážeme to i v rámci celosvětové sítě, vyžaduje-li taková pozice specializovanější požadavky či zkušenosti.

Ať už hledáte lídra se zkušeností ze start-upu, který by Vám pomohl dále růst nebo někoho, kdo má zkušenosti z nadnárodní organizace, víme kde je najít.

Můžete nám zavolat nebo nám poskytnout Vaše kontaktní údaje a my Vám zavoláme zpátky.

  • Potvrzuji, že jsem se seznámil/a a souhlasím s Podmínkami užití webu. Vyplněním tohoto formuláře prohlašuji, že jsem se seznámil/a a souhlasím se Zásadami ochrany osobních údajů.

Responsive Image
 Technologického lídra nenajdete odškrtáváním políček v životopise. Potřebujete někoho, kdo žije a dýchá pro inovaci a digitální přeměnu. Někoho se strategickou vizí a s odhodláním a zápalem takovou vizi uskutečnit.

Někoho, kdo má schopnost ostatní pracovníky motivovat, aby se přidali na cestu k digitální transformaci a má za sebou prokazatelné úspěchy. A samozřejmě musí také zapadnout do Vaší firemní kultury. Boj o ty nejlepší technologické lídry je tvrdý. Ale my už s těmi nejlepšími hovoříme. 
Matěj Vondráček
IT Team Supervisor

Zodpovíme všechny Vaše otázky o tech-leadership

Je těžké najít v současné době talentované technologické leadery?

Jedním slovem: ano! Masivní nárůst projektů digitální transformace způsobil zvýšení prestiže technologických pozic, které už teď mají místo u stolu ve všech firmách. Významně tak vzrostla poptávka po těch nejlepších technologických lídrech.
 
Proto je naše síť tak důležitá. Můžeme využít našich kontaktů s jednotlivci i komunitami a najít Vám někoho, kdo se pro danou roli perfektně hodí. Najít toho správného lídra bude nějakou dobu trvat a možná bude třeba hledat za hranicemi.

Takže, když potřebuji technologického leadera, jaké dovednosti mám hledat?

Technické znalosti a prokazatelné zkušenosti s řízením změn, to je základ.  Nicméně, ti nejlepší techničtí lídři mají všichni jedno společné: vynikající interní i externí manažerské řízení, silné komunikační schopnosti a zejména schopnost vytvořit jasnou strategickou vizi spolu s přesvědčivými vůdčími schopnostmi, které jim umožní tuto vizi realizovat.
 
Technologičtí lídři musí navíc umět vidět do budoucna. Nemůžeme Vám nabídnout věštce, ale pracujeme s odborníky, kteří mají talent analyzovat obchodní a spotřebitelské trendy, rozumí změnám na trhu a mohou pomoci vést Vaši společnost kupředu.  Není to lehký úkol, ale je to skutečně něco, co technologický lídr dnes musí mít.

Jak se pojistit, abych zaměstnal/a toho pravého technologického leadera?

Je to celé o víceúrovňovém hodnocení. Tito odborníci by se nejprve měli potkat s ostatními členy týmu vrcholového managementu, projít testem manažerských schopností, osobnostních vlastností a technických dovedností v takové míře, jak je to nutné. V úvahu byste měli vzít i to, jestli zapadnou do firemní kultury.
 
Je klíčové, aby součástí procesu byla různorodá směs účastníků. Jen tak se dá docílit opravdu objektivního hodnocení. Na druhou stranu nesmí být celý proces příliš dlouhý. Je třeba udržet zdravou rovnováhu, ale my jsme tu od toho, abychom Vám ve všech fázích tohoto procesu pomohli.

Jakou mzdu by měl technologický leader dnes dostávat?

Informace o mzdách odborníků v oblasti Leadership naleznete v mzdovém průzkumu Hays.

Jak mám, kromě dobré mzdy, přilákat ty nejlepší technologické leadery do své společnosti?

Nastavte správnou výši mzdy a ujistěte se, že komplexní nabízená odměna je pro zájemce atraktivní. Zajímavá řada benefitů celou nabídku zpříjemní a důležitá bude také atraktivní a přátelská firemní kultura.
 
Avšak, abyste si pojistili, že se lidé s technologickým talentem skutečně rozhodnou u Vás pracovat, je důležité zdůraznit strategické cíle jejich role a upozornit, že tyto cíle mají podporu napříč celou organizací. Dejte si záležet na tom, aby kandidáti skutečně pocítil, že heslem Vaší společnosti je „digitalizace především“ a že nabízená role jim dá příležitost posunout firmu kupředu.