POZNEJTE SKUTEČNOU
HODNOTU SVÝCH DAT

Pokroky v umělé inteligenci a strojovém učení, důraz na integritu dat, compliance a systémová integrace, to vše způsobilo, že odborníci v oboru dat a pokročilé analýzy jsou velmi žádaní.  Ale také to znamená, že je obtížné získat ty správné lidi.

Nejen, že máme rozsáhlou síť kontaktů, ale jsme s těmito lidmi v pravidelném kontaktu, proto je s vámi můžeme rychle propojit.

Najdeme Vám talenty, které potřebujete

Budete potřebovat talentované odborníky, kteří povedou Vaši strategii, integrují Vaše datové systémy, zajistí integritu dat, obohatí Vaše data, přijdou s postřehy s přidanou hodnotou a budou rozvíjet datovou kulturu. Tady přicházíme na řadu my. Pojďme se pobavit o lidech, kteří nejlépe posílí Váš tým.

Ať už máte volné pracovní místo, které vám můžeme pomoci obsatit anebo si jen chcete promluvit o různých možnostech, zavolejte nám, nebo nám poskytněte kontaktní údaje a my se s Vámi spojíme.

  • Potvrzuji, že jsem se seznámil/a a souhlasím s Podmínkami užití webu. Vyplněním tohoto formuláře prohlašuji, že jsem se seznámil/a a souhlasím se Zásadami ochrany osobních údajů.

Responsive Image
  Mění se obchod, chování zákazníků, firmy se snaží zlepšovat zákaznické zážitky. To vše vytváří tlak na zaměstnavatele, aby pružně reagovali na nový svět bez „cookies“ ve světě po Covidu -19.

Opouští se data třetích stran, data se sbírají přímo. Společnosti mohou řídit vztahy se zákazníky napřímo, v reálném čase, přes různé kanály. Jde o vzrušující změnu v oblasti dat a analýzy, a to je jen jeden z mnoha trendů poslední doby. Pomáháme lidem i podnikům odkrýt svůj vnitřní potenciál. To je to, co nás baví.  
Klára Antošová
Senior Consultant

Zodpovíme Vaše otázky týkající se datových a analytických pracovníků

Jak vypadá trh s datovými odborníky a analytiky?

Když to shrneme velmi stručně, nejste jediní, kdo poptává tyto specialisty! Snaha o maximální využití dat, která umožní dělat informovanější rozhodnutí, to je nyní prioritou všech.
 
Když k tomu připočtete nárůst prediktivní analytiky, umělou inteligenci a automatizaci, je jasné, že zkušení a talentovaní datoví a analytičtí odborníci jsou velmi žádaným artiklem pro zaměstnavatele z celého světa.

Jaké datové specialisty je obtížné najít?

Společnosti se snaží změnit způsoby, jak oslovovat své zákazníky, upravují modely svých služeb i způsoby, jak fungují a samozřejmě stále usilují o zrychlení přesunu směrem k automatizaci. Proto stále narůstá poptávka po datových odbornících. Stejně tak je to u vývojářů business intelligence, data science a vývojářů databází. Je často velmi těžké najít a udržet si lidi s těmito dovednostmi.

Jaké jsou 3 nejdůležitější dovednosti datových specialistů?

Technické dovednosti a požadavky na datového specialistu se budou samozřejmě lišit podle toho, jakou roli bude mít, takže je těžko je paušalizovat.
 
Nicméně, tři nejdůležitější znalosti, které byste si měli pohlídat jsou: dobrá znalost SQL a Excelu (základy), dobrá znalost databází včetně SQL Server, Oracle, MySQL, NoSQL a vizualizačních nástrojů jako je PowerBI, Tableau a Qlik.
 
Big Data technologie a programovací dovednosti jsou také velmi žádané, zejména u pokročilejších rolí.

Když hledáte datové specialisty, jaké další dovednosti by Vás měly zajímat?

Dnes už se málokdy stává, že by se schopní datoví odborníci najímali pouze na základě jejich technické zkušenosti. Jelikož se technologie i požadavky stále mění, nezapomínejte na měkké dovednosti, tedy schopnosti komunikační, řešení problémů, kritické uvažování a důraz na detail.

Jakou mzdu bych měl/a nabídnout talentovaným datovým odborníkům a analytikům?

Informace o mzdách odborníků v oblasti dat a analytiky naleznete v mzdovém průzkumu Hays.