VÁŠ KLÍČ
K NEJVĚTŠÍ
KOMUNITĚ TALENTŮ

Na dnešním trhu neexistují žádné hranice. Jsme důvěryhodným parterem různých společností po celém světě. Ať už potřebujete odborníka či celý nový tým, my známe lidi, kteří dokáží přinést změnu.

Víme, že na dynamickém trhu, jako je ten s technologiemi, je ještě důležitější zajistit, aby společnosti měly rychlý přístup k těm nejtalentovanějším uchazečům, kteří jsou schopni rychle se adaptovat na nové pracovní prostředí. Záleží nám na tom, abyste byli úspěšným zaměstnavatelem i společností a budeme s Vámi spolupracovat jako opravdový partner.

Trvalé zaměstnávání

Strávili jsme mnoho let vytvářením sítě kontaktů vysoce talentovaných a jedinečných kandidátů. Můžeme Vám tak poskytnout rychlý přístup k dovednostem dneška i zítřka. Víme, kde najít talenty, které potřebujete. My už s nimi totiž komunikujeme. Pokud hovoříte se specialisty, kteří ne vždy právě hledají novou práci, je klíčové zajistit, aby se cítili dobře v průběhu celého náborového procesu.

Bez ohledu na odvětví, velikost či pozici, my máme zkušenosti a víme, jak oslovit a zaujmout tyto talenty. Pracujeme s dlouhodobými partnery a díky nám budete mít jedinečný přehled a dostanete se k těm nejžhavějším novinkám, které trh nabízí. Jde nám o víc, než jen o obsazení pracovní pozice. Záleží nám na Vašem úspěchu, chceme Vám pomoc dosáhnout Vašich cílů a zajistit talenty, které potřebujete.
 
Začněte hledat, registrujte nové pracovní místo anebo nám zanechte kontaktní informace a my se s Vámi spojíme.
Icône de recrutement permanent
Responsive Image

IT Contracting a dočasní zaměstnanci

Nikdy nevíte, kdy je budete potřebovat. Může jít o okamžité obsazení volného pracovního místa nebo o projekt, který si žádá podporu. V naší bezkonkurenční síti vysoce kvalitních  smluvních dodavatelů zajisté najdete to, co potřebujete. Jde o lidi, které nenajdete prostřednictvím pracovních portálů, a nejlepší na tom je, že nového IT kontraktora s námi najdete rychle. My moc dobře víme, jak je to důležité.

To nejsou jen prázdná slova. Máme mnoho IT kontraktorů na různých pracovních místech, kteří spolupracují s různě velikými společnostmi v různých oborech a odvětvích. Je to tak snadné. Stačí oznámit volné pracovní místo pro IT kontraktora. Nebo nám poskytněte své kontaktní informace a my se s Vámi spojíme.

Spojíme se s vámi

Jsme připraveni zajistit jakékoliv dovednosti, které potřebujete a přesně tam, kde je potřebujete. 

Zanechte nám své kontaktní údaje a některý z odborníků z našeho tech týmu se s Vámi brzy spojí, abychom probrali různé možnosti, jak Vám můžeme pomoci.

  • Potvrzuji, že jsem se seznámil/a a souhlasím s Podmínkami užití webu. Vyplněním tohoto formuláře prohlašuji, že jsem se seznámil/a a souhlasím se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zodpovíme veškeré Vaše dotazy o technologickém náboru

Proč využít recruitera pro nábor technologických pozic?

Od projektových manažerů až ke specialistům na kybernetickou bezpečnost, máme zkušenosti s náborem a také víme, kde tyto lidi najít, umíme tedy zajistit toho správného odborníka do Vašeho týmu.
 
Až se s námi spojíte, bude náš konzultant pro oblast technologie spolu s Vámi zjišťovat podrobnosti o Vaší společnosti, aby dokázal doporučit ty nejlepší lidi do rolí, které obsazujete.
 
A až budeme mít přesnou představu o tom, koho potřebujete, použije náborový specialista své zkušenosti a naši síť odborníků, a zajistíme Vám přesně takového pracovníka, jakého potřebujete.

Jak se s Vámi mám nejlépe spojit, abych našel technologického pracovníka, kterého potřebuji?

Je to opravdu velmi snadné. Buď můžete zaregistrovat nové pracovní místo prostřednictvím formuláře nebo si můžete přímo promluvit s naším náborovým specialistou. Stačí kontaktovat místní pobočku Hays.

Jakým způsobem u vás probíhá nábor technických talentů?

Napřed zjistíme, jaké máte cíle, firemní kulturu a konkrétní požadavky na pracovní místo a pracovníka. K vyhledávání využíváme k tomu širokou škálu nástrojů, od pracovních portálů, sociálních sítí nebo vytvořením dedikované mikrostránky, které komplexně představí Vaši společnost.
 
Nejdůležitější je však naše bezkonkurenční databáze a propojení se specializovanými komunitami technologických talentů, kde pro Vás najdeme nejen kandidáty, kteří aktivně práci nehledají, ale i ty kteří ji hledají.

Pomůžete nám i s procesem nástupu a adaptace nových zaměstnanců?

Proces adaptace nových zaměstnanců je klíčový, obzvlášť pokud jde o technické odborníky. Boj o talenty v této oblasti je nelítostný. Musíte nejen přilákat ty nejlepší technické talenty, ale také si je umět udržet.
 
Víme, jak Vám pomoci usnadnit celý proces adaptace nového zaměstnance. Nejenže zůstáváme pravidelně v kontaktu s Vámi i s novým zaměstnancem během celé zkušební doby, abychom se ujistili, že všechno běží tak, jak má, můžeme Vám také nabídnout na míru připravené vzdělávací a rozvojové možnosti přes náš online vzdělávací portál [Hays Learning]. Budete tak mít jistotu, že nováček má veškeré potřebné dovednosti, aby v nové roli uspěl a cítil se hned od začátku součástí Vaší společnosti.