UNIKÁTNÍ PŘÍSTUP, 
KTERÝ PODPOŘÍ
VÁŠ DALŠÍ KARIÉRNÍ KROK

Vaše dovednosti nebyly nikdy tak žádané jako dnes. Proč se tedy spokojit s rolí, která Vás nenadchne? Dovolte nám ukázat Vám nový svět kariérních možností.

Máme bezkonkurenční síť kontaktů a spolupracujeme s množstvím předních technologických zaměstnavatelů. Od ambiciózních start-upů, až po přední hráče na trhu a globálně uznávaná jména.

Vaše kariérní možnosti jsou takřka neomezené. My Vás však nebudeme delegovat jen tak do jakékoliv role. Místo toho nabízíme pravý konzultační přístup. Zjistíme, na čem Vám doopravdy záleží a  poradíme Vám, jak Vašeho cíle dosáhnout.

Budete se tedy moci rozhodnout na základě faktů a podrobných informací. Jaké máte v pracovním životě ambice? Ty naše jsou stejné.

Najdeme Vám Vaši budoucí roli

Ať už hledáte  práci v dynamickém start-upu, v expandující společnosti nebo v zavedené firmě, u nás objevíte širokou škálu exkluzivních nabídek zaměstnání, které nikde jinde nenajdete.

Najdeme pro Vás role, které Vám, technologickému odborníkovi, budou nejlépe vyhovovat. Takové zaměstnání, kde ocení Vaše dovednosti a zkušenosti.

Získáte validní kariérní doporučení, informace o zaměstnavatelích a budete moci rozvíjet své schopnosti.

To vše proto, abyste si zvolili kariéru, která Vám bude šitá na míru. Právě proto jsme trošku jiní. Nejsme obyčejná náborová společnost. Jsme celoživotní kariérní partner.

Ještě dnes Vám můžeme začít hledat Vaši novou pracovní pozici, kterou si zamilujete.

Podívejte na nejnovější nabídku volných pracovních míst v IT anebo nám pošlete svůj životopis.

Nejnovější pracovní nabídky v IT

Network Engineer
Praha
Negotiable
Projektový manažer/IT Business analytik
Praha
Java Developer
Hybrid / Prague office
B2B Contract
Více

Zodpovíme Vaše dotazy o kariéře v IT

Jaké pozice a příležitosti čekají na IT odborníky?

V současnosti je obrovská poptávka po zkušených, ambiciózních a kvalifikovaných odbornících se silnými technickými dovednostmi. Od umělé inteligence přes strojové učení po cloud computing a internet věcí, technologický pokrok je základním předpokladem růstu a úspěchu organizace.
 
Poptávka po datových analyticích, softwarových vývojářích, odbornících na kybernetickou bezpečnost, architektech infrastruktury, CRM odbornících, expertech automatizace a cloudu, ale i projektových manažerech a manažerech řízení změn má konstatně rostoucí tendenci.
 
Odborníci na Leadership s prokazatelnými výsledky patří k žádaným profesím napříč odvětvími. Digitální transformace je v mnoha společnostech stále v centru dění a tak technologičtí lídři mají stále častěji své místo u stolu, kde padají klíčová rozhodnutí.

Jak to v technologiích vypadá s pozicemi pro kontraktory?

Digitální transformace nabrala ve většině společností takového rozsahu, že napříč celým spektrem trhu, v soukromém i veřejném sektoru, v organizacích typu start-up nebo scale-up, které chtějí uvést svůj produkt na trh a zajistit si větší investice.
 
Existuje proto celá řada zajímavých příležitostí nejen pro technické zaměstnance na trvalý úvazek, ale i pro kontraktory. Takže, ať už máte jakékoliv schopnosti, zkušenosti a ambice, nyní je ten nejlepší čas myslet na budoucnost a udělat další krok ve Vaší kariéře.

Jaké dovednosti jsou u IT odborníků nejžádanější?

Budete potřebovat technické dovednosti a dobré pochopení problematiky Vašeho oboru. Výhodou bude titul a kvalifikace v dané oblasti.  Avšak prokazatelné zkušenosti budou stejně tak důležité jako kvalifikace, ne-li víc.
 
Obecně platí, že musíte rozumět novým technologiím, nepodceňte ani komunikační dovednosti, zájem dále se vzdělávat a nepřetržitě rozvíjet své schopnosti.

Kdo poptává IT odborníky?

Jednoduše řečeno, všichni. Pokud chcete mít v dnešní době úspěšný podnik, jsou technologie absolutně nepostradatelné. Díky tomu, že jejich vývoj je rychlý a neustálý, zaměstnavatelé pořád hledají odborníky, kteří jim pomohou realizovat jejich cíle.
 
Proto je na trhu stále vysoká poptávka po odbornících s takovými schopnostmi jako máte Vy. To platí pro začínající a rozvíjející se podniky i nadnárodní společnosti. Nejste si jisti, kde chcete pracovat?
 
Jako Vašemu celoživotnímu kariérnímu partnerovi nám záleží na tom, abychom Vám poskytli ta nejlepší doporučení: probereme s Vámi pracovní příležitosti jasným, transparentním a upřímným způsobem.
 
Podělíme se s Vámi o nejnovější informace a postřehy, abychom Vám pomohli ujasnit si situaci. Díky tomu budete moci učinit to nejlepší informované rozhodnutí. A to nejen dnes. Po celou Vaši kariéru.