ZMĚNA
NENÍ DOBROVOLNÁ.
ÚSPĚCH ANO.

Migrace platforem. Rozjezdy nového softwaru. Integrace systémů. Změny předpisů.  Optimalizace dat. Automatizace. Všechno se to děje najednou. Je to zásadní změna našeho způsobu práce. Tato změna není dobrovolná, ale pokud se věci vymknou kontrole, existují určité reálné hrozby pro Váš rozpočet i Vaši společnost.

Proto potřebujete odborníky, kteří umí hbitě realizovat metody, postupy a procesy plánované změny. Jsou to lidé, kteří zajistí úspěšné zavedení a start nových technologií, bez ohledu na velikost Vaší společnosti nebo rozsah Vašeho programu.

Najdeme Vám talenty, které potřebujete

Jsme aktivní na místním i globálním pracovním trhu, kde Vám najdeme správné talenty pro řízení projektů i změn. 

Naši síť kontaktů s těmi nejlepšími odborníky v oblasti řízení projektů a změn budujeme neustále a je bezkonkurenční, což znamená, že když Vy potřebujete nabírat, my jsme připraveni.

Můžete nám zavolat nebo nám poskytnout Vaše kontaktní údaje a my Vám zavoláme zpátky.

  • Potvrzuji, že jsem se seznámil/a a souhlasím s Podmínkami užití webu. Vyplněním tohoto formuláře prohlašuji, že jsem se seznámil/a a souhlasím se Zásadami ochrany osobních údajů.

Responsive Image
 Projekty digitální transformace se rozjely do takové míry, že poptávka po projektových manažerech a manažerech řízení změn nevídaným způsobem vzrostla. Nejen, že potřebujete mít ty správné technické zaměstnance, potřebujete i ty pravé lidi, kteří zajistí úspěšný start každého projektu, tedy lidi, kteří umí řídit a jednat hbitě a flexibilně.

Po těchto lidech je velká sháňka, což vytváří určitý tlak! Bez ohledu na rozsah Vašeho projektu a míru zaváděné změny, my pro Vás zajistíme odborníky, kteří ji uskuteční.  
Matěj Vondráček
IT Team Supervisor 

Zodpovíme všechny Vaše dotazy ohledně řízení změn a projektů

Existuje velká poptávka po projektových manažerech a manažerech řízení změn?

Když vezmete v úvahu množství probíhajících transformací a projektů zavádění změn, zejména z důvodů legislativních změn, Covidu-19 a zavádění automatizace, není žádným překvapením, že poptávka po projektových manažerech a manažerech řízení změn je na historickém maximu.
 
Ale kvůli nejistotě na širším trhu je pro zaměstnavatele výrazně těžší přilákat tyto specialisty do svých týmů. To znamená, že mzdy a benefity, které nabídnete, musí být konkurenceschopné. Abyste získali ty nejlepší odborníky, měli byste nabídnout pozici, která bude lákavou příležitostí pro ambiciózní specialisty.

Jak mohu vylepšit svůj náborový proces, aby se mi podařilo získat ty pravé odborníky na řízení změn a projektové manažery?

Co se týče pozic projektových manažerů a a manažerů řízení změn, zaznamenali jsme dramatické zvýšení poptávky, které způsobilo výrazné zkrácení prostoje mezi prvním pohovorem a přijetím nového zaměstnance.
 
Když k tomu připočítáte velký boj o špičkové talenty, pak pro Vás máme jednu zásadní radu: pokud nechcete prohrát, jednejte rychle. Neotálejte s rozhodnutím začít hledat nového projektového manažera nebo manažera řízení změn. Jakmile najdete tu správnou osobu, jednejte rychle, abyste ji získali.

Jaká je obvyklá mzda projektového manažera nebo manažera řízení změn?

Informace o mzdách odborníků v oblasti projektového managementu a řízení změn naleznete v mzdovém průzkumu Hays.

Jaké dovednosti musí mít projektový manažer a manažer řízení změn?

Když obsazujete pozici projektového manažera nebo manažera řízení změn, budete potřebovat někoho s dobrou znalostí a porozuměním projektové metodologie a programového řízení, jeho nástrojů a technik a jejich praktického využití.
 
Užitečná bude i odborná kvalifikace v projektovém řízení jako je PRINCE2 nebo APMP. Stejně tak bude velkou výhodou i prokazatelná znalost technik řízení změn a zkušenost s agilními metodami.
 
Měli byste usilovat o získání odborníka, který má prokazatelné zkušenosti nějakým s komplexním projektem, kde se využilo agilního přístupu a umí tedy flexibilně reagovat na stále se měnící části realizace projektu.
 
Tito odborníci by měli být technicky zaměření a prokázat hluboké porozumění technologie, kterou budou zavádět a optimalizovat. V neposlední řadě je tu i komunikace, manažerské řízení, vyjednávání a schopnosti ovlivňování. Všechny tyto vlastnosti jsou velmi důležité a nezbytné, když vybíráte toho pravého odborníka.

Co mohu, kromě dobré mzdy, nabídnout nejlepším projektovým manažerům a manažerům řízení změn, abych je přilákal/a?

Projektoví manažeři i manažeři řízení změn ocení možnost vzdělávání a pružnou pracovní dobu. Toto je oblast, která se stále vyvíjí a zaměstnanci mají chuť se neustále vzdělávat a zlepšovat své dovednosti. Pokud je to tedy možné, nabídněte jim podporu při vzdělávání.
 
Pružná pracovní doba je pro tyto odborníky také velmi důležitá a oni budou zajisté zjišťovat, zdali společnost, kde by mohli do budoucna pracovat, dlouhodobě podporuje princip flexibilní pracovní doby.