ZÁŘIVÁ BUDOUCNOST
CLOUDOVÝCH
TECHNOLOGIÍ

Abyste dokázali jako společnost sbírat úspěchy plynoucí z dokonalé dostupnosti a flexibility vaší služby, bude třeba, abyste provedli optimalizaci Vašich cloudových řešení.

K tomu potřebujete ty pravé odborníky, kteří navrhnou, vytvoří, otestují a zavedou řešení na míru, dle Vašich potřeb. A tady přicházíme na scénu my. Míříte vysoko? To je dobře. My také.

Najdeme Vám talenty, které potřebujete

Ať už hledáte cloudového inženýra, specialistu DevOps, cloudového architekta nebo někoho, kdo umí dělat ta správná rozhodnutí o platformách na úrovni top managementu, pracujeme s nejlepší sítí těchto talentů v oboru.

Budete spolupracovat s odborným konzultantem v IT,  díky kterému získáte přístup k těm nejlepším uchazečům pro oblast cloudových technologií. Díky pokročilým platformám, které využíváme, dokážeme vyhledat kvalitní kandidáty, které právě potřebujete.

  • Potvrzuji, že jsem se seznámil/a a souhlasím s Podmínkami užití webu. Vyplněním tohoto formuláře prohlašuji, že jsem se seznámil/a a souhlasím se Zásadami ochrany osobních údajů.

Responsive Image
 Cloud computing dnes drží světovou ekonomiku. Dodavatelské řetězce, zaměstnanci pracující na dálku i jednotlivci, ti všichni jsou na cloudových službách závislí. Proto došlo k tak velkému nárůstu v poptávce po obornících na tuto technologickou oblast.

Tato poptávka ani zdaleka nezpomaluje. Přechod na cloud není totiž cíl, je to cesta. A na této cestě potřebujete spolehlivé experty, kteří budou pracovat na soustavném zlepšování, rozšiřování a optimalizaci bezpečnosti.
Matěj Vondráček
IT Team Supervisor

Zodpovíme všechny Vaše otázky o problematice cloudu

Je v současné době obtížné najít talentované lidi pro cloudové technologie?

Ano. Už mnoho společností začalo s přesunem směrem ke „cloud computing“. V posledních letech ovšem se tento trend významně zrychlil. Důsledkem je velká poptávka po odbornících na cloud, a to všech odvětvích a oborech. A tady přicházíme na scénu my.

Jak mohu, kromě zajímavé mzdy, přilákat cloudové odborníky?

Abyste přilákali ty nejlepší talenty, měly by Vámi nabízené mzdy nebo denní sazby být samozřejmě srovnatelné s aktuálním průměrem. Avšak  tréninky a zvyšování kvalifikace v oblasti cloudu budou také zajímavým lákadlem, obzvlášť pro inženýry a techničtější role.
 
Když hledáte lidi do konkrétního projektu, je třeba zdůraznit jeho rozsah a možný dopad: podtrhněte, že jde o zajímavou příležitost pro ambiciózní profesionály, kteří chtějí mít v rámci projektu zásadní vliv. To bude lákavé obzvlášť pro projektové manažery a obchodní analytiky.

Když hledám cloudového odborníka, na co se mám zaměřit?

Pokud jde o juniorní kandidáty, obvykle je vyžadován vysokoškolský titul v oboru.  Nicméně, důležitější je schopnost pracovat s AWS, Azure nebo Public Cloud a praktické zkušenosti ve sféře cloud computing.
 
Podobně, když hledáte inženýry DevOps, jejichž kódy pomáhají vaší společnosti efektivně a účinně spouštět nové produkty a software, ujistěte se, že přicházejí z vývojového prostředí a mají detailní prokazatelné znalosti celého vývojového procesu.
 
Ale jsou to právě měkké dovednosti, které jsou klíčem k těm správným odborníkům na cloud i DevOps, kteří posunou Vaši firmu na vyšší úroveň: schopnost vést technické týmy, ale také řešit různé výzvy a nabízet řešení seniorním manažerům v technických i jiných oborech.

Jak správně vybrat odborníka na cloudové technologie abych si byl/a jistý/á, že přijmu toho správného člověka?

Technickou kvalifikaci a dovednosti snadno najdete v životopise. Nicméně, měkké dovednosti nejlépe posoudíte během pohovoru. Pohovor veďte spíše konverzační formou, zeptejte se na překážky, které se jim podařilo překonat, řešení, která realizovali a zkušenosti, které mohou přinést i do Vaší společnosti.
 
Zeptejte se, jestli se chtějí dále vzdělávat v cloudové problematice, a jakým způsobem se učí, abyste zjistili, jestli mají skutečný zájem o další rozvoj jejich znalostí a vědomostí v tomto oboru. Ale snažte se, aby nebyl pohovor příliš dlouhý.
 
Zjistěte, zdali uchazeči mají ty správné měkké dovednosti a rychle zapadnou do týmu. Cloudoví odborníci jsou velmi žádaní. Nechcete přeci o žádného přijít, není to tak?