VÝVOJÁŘI, KTEŘÍ POVEDOU
VAŠI DIGITÁLNÍ
TRANSFORMACI

Abyste mohli co nejrychleji přejít na cloud, který zpříjemní zákaznické rozhraní a a vytvoří hladké spojení s Vaším byznysem, budou vývojáři softwaru tím klíčovým elementem k dosažení úspěchu.

Boj o talenty je stále větší a my jsme připraveni Vám pomoci najít vývojáře, kteří mohou reálně proměnit vaši společnost a posunout ji kupředu.

Najdeme Vám talenty, které potřebujete

Ať už jde o vývoj frontend či backend, dokážeme obsadit obojí. Třeba hledáte frontend vývojáře, který má ty správné kreativní vlohy, aby vylepšil UX vašeho webu. Nebo možná potřebujete backend vývojáře, který bude řídit Váš přechod na cloud.

Ať už pracujete na čemkoliv, dlouhá léte budujeme kvalitní síť kontaktů s vývojáři softwaru, abychom dokázali vyhovět vašim potřebám.

.Můžete nám zavolat nebo nám poskytnout Vaše kontaktní údaje a my Vám se s Vámi spojíme.

  • Potvrzuji, že jsem se seznámil/a a souhlasím s Podmínkami užití webu. Vyplněním tohoto formuláře prohlašuji, že jsem se seznámil/a a souhlasím se Zásadami ochrany osobních údajů.

Responsive Image
 Přechod na cloud nabral větších rozměrů, než kdy předtím, a hlavní pozornost se proto nyní soustředí na koncový uživatelský zážitek. Přední hráči v byznysu nyní pracují na dlouhodobých digitálních strategiích. Možná zjistíte, že Váš vývojový tým bude potřebovat nejen rozšíření, ale také investice do oblastí jako je umělá inteligence a Natural Language Programming.

Nepodceňujeme význam těchto oblastí a stále je sledujeme. Jak bychom mohli bez těchto znalostí najít ty správné vývojáře, které budete potřebovat?  
Matěj Vondráček
IT Team Supervisor

Zodpovíme všechny Vaše otázky o vývoji softwaru

Jaké jsou hlavní trendy ve vývoji softwaru v roce 2021?

Cloud-native inženýrů je stále málo, ale poptávka je obrovská. Společnosti různých velikostí na celém světě stále rychleji přecházejí na cloud. Investice do umělé inteligence rostou, protože společnosti chtějí využívat strojového učení a Natural Language Processing.
 
Bude třeba více vývojářů, kteří budou implementovat funkce umělé inteligence do softwarových aplikací. Další vývoj v oblasti virtuální, rozšířené a smíšené reality (VR, AR, MR) podnítí zvýšení poptávky po vývojářích v těchto oblastech.

Které technologie vývoje softwaru jsou teď nejžádanější?

Je stále velký zájem o odborníky na .Net, Java a JavaScript, a zaměstnavatelé také shání vývojáře, kteří umí pracovat s jazykem Python. Full Stack vývojáři pak patří k jedněm z nejvíce ceněným mezi zaměstnavateli. 
 
V posledních měsících také exponenciálně roste poptávka po pracovnících, kteří umí pracovat s cloudovými technologiemi a DevOps, a v důsledku čehož roste v některých odvětvích zájem o dovednosti jako jsou AWS, Docker, Kubernetes a GCP.

Jaké měkké dovednosti by měl softwarový vývojář mít?

Vývojáři softwaru dnes často musí umět víc než jen používat několik programovacích jazyků. Vývojářské prostředí je stále komplexnější a proto hledejte osoby, kterým jsou vlastní schopnosti řešení problémů.
 
Takové, které dokáží zhodnotit situaci a zvolit to nejlepší řešení. Silné komunikační schopnosti jsou nutné k tomu, aby vývojář dokázal navrhnout reálně proveditelná technická řešení, která Váš podnik potřebuje. Tvořivost je také velmi užitečná vlastnost, která podporuje inovativní přístup.

Jaké platy bych měl/a nabídnout talentovaným softwarovým vývojářům?

Informace o mzdách odborníků v oblasti vývoje sofrwaru naleznete v mzdovém průzkumu Hays.

Čím mohu tyto odborníky kromě zajímavé mzdy přilákat?

Když ukážete, že investujete do zvyšování kvalifikace, bude to pro ně dobrý signál, který Vám zajistí určitou konkurenční výhodu na trhu. Ve světě softwarových vývojářů se věci mění tak rychle, že to co je dnes populární, ať už je to technologie nebo jazyk, může být zítra zastaralé.
 
Ukažte všem své odhodlání podporovat rozvoj svých zaměstnanců formou investic do vzdělávání pomocí platforem nebo LMS, jako je například [Hays Learning].
 
Ukažte, že jim poskytnete volno, aby mohli zvyšovat svou kvalifikaci a příležitosti, jak se zapojit do různých projektových týmů, což jim pomůže rozšířit jejich současné dovednosti.