OUTSOURCING NÁBORU
TECHNOLOGICKÝCH
ZAMĚSTNANCŮ

Stále si vyhledávání nových zaměstnanců řídíte sami?

Technologická odvětví se vyvíjí tak rychle, že si jen těžko můžete dovolit trávit svůj drahocenný čas řízením zdlouhavého náboru zaměstnanců pro každou novou roli na trvalý úvazek.

Potřebujete řešení přesně pro tento účel, které bylo připraveno na míru technologickým talentům. Potřebujete RPO - Outsourcing náboru zaměstnanců od společnosti Hays.

Responsive Image

Digitální transformace s RPO od Hays

Naše RPO vyřeší všechny Vaše potřeby, které se týkají náboru technologických pracovníků na plný úvazek. Tento tým RPO odborníků bude fungovat jako prodloužená ruka Vašeho vlastního HR týmu.

Když předáte nábor zaměstnanců na trvalý úvazek do rukou předního náborového odborníka na technologie, budete moci využívat nejnovějších trendů v oblasti inovace náboru. Budete mít jistotu, že najdete ty pravé technické odborníky rychle a efektivně.

Ať už je Vaše cesta k digitální změně jakákoliv, např. přes systémovou integraci, zavádění softwaru nebo migrace platforem, RPO od společnosti Hays Vám tuto cestu usnadní.

Jakou přidanou hodnotu nabízí Hays RPO pro technologická odvětví

Zajistíme Vám tým odborníků na nábor technologických pracovníků, kteří pro Vás získají ty nejlepší talenty.

Kromě zkušeností s náborem IT odborníků Vám přinesou také marketingové znalosti, znalost trhu, odhady vývoje trhu a zajistí Vám přísun vysoce talentovaných a zkušených technologických zaměstnanců, které není lehké najít.

Zdarma také získáte přístup do našeho online vzdělávacího portálu Hays Learning, abyste mohli svým zaměstnancům poskytnout také nové dovednosti nad rámec standardu.
Responsive Image

Zodpovíme Vaše dotazy o outsourcingu náboru zaměstnanců - RPO

Co je to outsourcing náboru technologických zaměstnanců?

Outsourcing náboru technologických zaměstnanců (RPO) znamená, že všechny nebo část Vašich náborových aktivit se přesouvá k externímu poskytovateli. Tento poskytovatel pak funguje jako prodloužená ruka Vašeho interního náborového týmu pro veškeré či jen některé technické pozice. Obvykle působí přímo u Vás ve společnosti a vystupuje pod Vaším brandem.
 
Technologické RPO je cokoliv od plánování náboru technických pracovníků, přes odhady vývoje trhu až po získávání talentů, prověřování, hodnocení a výběr uchazečů. Dobrý poskytovatel technologického RPO se postará o nábor od A do Z. Bude koordinovat pohovory, postará se o dodržování předpisů a ověřování referencí, postará se o správu nabídek a pomůže novým zaměstnancům začlenit se do týmu.

Jak funguje RPO a proč je tak důležité v technologické oblasti?

Jde o kombinaci specializovaných odborníků, technologie, osvědčených postupů a analýzy, která se stává nedílnou součástí Vaší společnosti. Budou postupovat koordinovaně s Vašimi náborovými manažery a spolupracovat s Vámi na prognóze budoucí poptávky po technických talentech. Postarají se o optimalizaci zdrojů, hodnocení a proces nástupu.
 
Používají automatizované a optimalizované nástroje a procesy, spolu s odbornou znalostí, porozumění marketingu a praktické analýzy. Zajistí Vašemu podniku stálý přísun technologických dovedností, které potřebujete a které jsou nezbytné, pokud chcete uspět v tomto rychle se rozvíjejícím odvětví.

Jaké jsou výhody tzv. outsourcingu u náboru technických zaměstnanců?

Outsourcing náboru technických zaměstnanců Vám nabízí hodně výhod včetně lepší škálovatelnosti, flexibility a úspory nákladů. A hlavně Vám umožní lepší přístup k technickým dovednostem, které jsou nezbytné pro zajištění dodržování předpisů všech fázích.
 
Na RPO, které se soustředí přímo na technologická odvětví je skvělé, že Vám dává přístup k náborovým odborníkům, kteří rozumí technickým rolím a dokážou Vám sehnat zkušené a talentované pracovníky v krátkém čase.
 
Naši odborníci umí mluvit řečí technologů a chápou, co tyto lidi motivuje, kde je hledat a jak jim nabídnout, co chtějí. Navíc si mohou vzít na starost i realizaci technických pohovorů a testovacích procesů, abyste měli jistotu, že pro Vás budou pracovat jen ti nejlepší odborníci.  
Vznikne optimalizovaná zkušenost kandidátů s EVP, dostanete brandingové poradenství, přístup k tržním informacím a lepší technologická řešení.

Jak využít Hays RPO, aby byla zajištěna inkluzivita náborového procesu?

Naše RPO řešení stojí na procesech a technologiích, které zajišťuje společnost Hays. Dostáváte záruku efektivních, poutavých a nezaujatých náborových procesů a technologií. Různorodost a inkluzivita je jedním z klíčových komponentů náborové strategie a uchazeči chtějí tento závazek vidět také. 
 
Je potřeba, aby interní procesy a prostředí společnosti bylo inkluzivní a otevřené k tomu, abyste dokázali přilákat ty správné talenty. To může být v digitálním prostředí docela velká výzva, proto je inkluzivita nedílnou součástí celého náborového procesu. S tím souvisí reportingový nástroj  M.I., který Vám umožní přesně monitorovat různorodost uchazečů pro jakoukoliv roli.

Jak se liší outsourcing náboru technických zaměstnanců od běžného náboru zaměstnanců?

Náborové a personální agentury se soustředí na vyhledávání kandidátů, RPO vytváří a zajišťuje celý proces získávání nových talentů.
 
Pokud hledáte pouze jednu nebo několik rolí, pak se obraťte na náborového specialistu. Pokud jich hledáte více, pak může být RPO ideální cestou. Od plánování zaměstnanosti až po nástup a udržení zaměstnance, odborník RPO bude fungovat jako prodloužená ruka Vašeho stávajícího náborového týmu.
 
Váš přídělený tým konzultantů doporučí, zavede a postará se o fungování nejnovějších technologií a metodologií získávání talentů. Pomůže Vám s optimalizací řady náborových procesů. Vezme si od náborových manažerů seznam požadavků, umožní Vám dělat informovaná rozhodnutí při hodnocení kandidátů a zajistí, aby vše bylo připraveno pro nové zaměstnance hned od začátku.